Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány de nem merem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány de nem merem elhívni sehova, egy évfolyamra járunk. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
én nem vagyok egy helyes srác de a lány az szép. Ha bevallanám neki hogy tetszik akkor szerintem visszautasítana, aztán elmondja a barátnőinek akik az osztálytársai és az tök égő lenne. Mihez kezdjek?

2017. jún. 13. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:

a szépség számít neked?

Először beszélj vele, aztán kiderül...

2017. jún. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hat mondjuk igy 1. A tarsasagodban kéne összeismerkedni vele hogy pl vannak közös barataitok és őveluk igy elmentek valahová,meg igy osszebaratkozol vele , ha ez mar megvan akkor marcsak mondjuk 3-4 en menjetek el es az a 1-2 ember hirtelen"nem" tud eljonni es igy ti maradtok ott ketten es akkor alkalmatok lesz kicsit beszelgetni utanna elhivod 2 esben ha oda elmegy akkor nyert ugy ha nem akkor szarba vagy mer lepattintott vagy csak tul felenk .
2017. jún. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kell ezt túlbonyolítani, nem hallottam még olyanról hogy egy lány megevett volna egy fiút, mert imserkedni szeretett volna vele.

Odamész hozzá, mondod neki hogy szimpatikus neked és szeretnéd jobban megismerni, szóval van e kedve eljönni veled ekkor meg akkor x és y helyre.

2017. jún. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!