Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A népszerű, helyes fiúknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A népszerű, helyes fiúknak csak a népszerű, nagyon szép lányok tetszenek? 16/L

Figyelt kérdés

2017. márc. 11. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2017. márc. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A szépség szubjektív, nem mérhető tulajdonság.Mindenkinek más a szép.Azt viszont még tegyük hozzá, hogy a külső közel sem minden és ha már ilyeneket kérdezel, akkor inkább tedd rendbe az önbizalmadat, mert így gyanítom, hogy nem sok van.Legyen pozitív kisugárzásod, mosolyogj, legyél kedves és megértő, akkor minden rendben lesz!Ezek mellé még ami fontos: mindig magadat add!Hajrá!Sok sikert! :)

F

2017. márc. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A szépség teljesen relatív fogalom. Te átlagosnak gondolod magad, valaki biztos bűnrondának tart, a kiszemelted meg lehet, hogy csodaszépnek tart... és hogy te valójában melyik is vagy? Arra sosem fogunk rájönni. Mindenki maga határozza meg, hogy számára mi a szép.
2017. márc. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. márc. 11. 23:37
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Rám elég sokan azt mondják helyes vagyok, de minden lánynak adok esélyt sőt ha lehet kapcsolatba próbálok kerülni vele, ha a lánnyal van valamilyen közös témám és csak egy kicsit is ad azért magára.
2017. márc. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha látod rajta hogy nem érdekled akkor ne éld bele magad,a pasi hány éves?milyen a kapcsolatod vele?
2017. márc. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy a sok önimádó műnő kell neki, ha erre gondoltál.
2017. márc. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem CSAK de általában igen mert különben mivel villognak a család meg a haverok elött
2017. márc. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is egy nem népszerű lány tetszik, szóval a kérdésedre a válaszom az, hogy nem. Mondjuk én nem tartom magam helyesnek, de talán kicsit népszerűbb vagyok mint a lány.
2017. márc. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nem akarom fényezni magam de én vagyok a suli egyik legmenőbb sráca de nekem a csak annyi kikötésem van hogy normális legyen és ne igyon


17/f

2017. márc. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!