Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire számít rossz kezdésne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít rossz kezdésnek ha lecsalok egy évet? 17/L Több lent

Figyelt kérdés

Szeretnék felregisztrálni egy társkeresőre kipróbálni, de ami szimpatikus az 18-as korhatárral van ellátva. Mennyire rossz ötlet lecsalni egy évet?

De a bemutatkozásba mindenképpen leírnám hogy hány éves vagyok valójában



2017. aug. 7. 00:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha a bemutatkozásban tényleg leírod, nincs gond vele. Csak ne utólag tudja meg a srác, hogy hopp, nem is annyi vagy amit mondtál. 17/F
2017. aug. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Ha 40-es kiéhezett pasasokat keresel, akkor csak nyugodtan.
2017. aug. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mivel van ismerősöm aki neten talált rá a férjére ettől nem igen félek :)

Tisztelet a kivételnek, de a fiúkban nincs elég vér ahhoz hogy élőben ismerkedjenek

2017. aug. 7. 00:42
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Miert nem eloben ismerkedsz?

18f

2017. aug. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
"de a fiúkban nincs elég vér ahhoz hogy élőben ismerkedjenek"... Ezek szerint benned sincs.
2017. aug. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Miből gondolod hogy én nem ismermestem élőben? :)

Ismerkedtem. Volt is egy hosszú kapcsolatom. Azóta pedig mindig kezdeményeztem, még a az exbarátomnál is én kezdeményeztem (élőben)

Meguntam hogy a lányoknak kell ezt csinálniuk

2017. aug. 7. 01:00
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
A nemi egyenjogúság korát éljük, már 20-25 éve az játszik, hogy a csajok is nyugodtan kezdeményezhetnek.
2017. aug. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi gond ezzel.

Regisztrálj csak.

Bemutatkozásban én nem adnám meg, hogy "17 vagyok", mert jelenthetik a profilod, és akkor sok haszna nem lett.

Viszont korrekt lennék, és ha felkelteném valaki érdeklődését, privátban közölném vele, hogy "igazából 17 vagyok, de csak így tudtam megoldani a csatlakozásom".

Ha ismerkedni akar, akkor úgyis mindegy.

Ha meg csak meztelen képeket akar kicsalni belőled, legalább lelép, és "mínusz egy barom". :D

2017. aug. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Aham, és mégis hol ismerkedjen élőben? A büdös, hangos buszon? Buliban? Könyvtárban? xdd
2017. szept. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!