Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Facebookon hogy lehet úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

JoeJOKE kérdése:

Facebookon hogy lehet úgy ismerkedni, hogy ne legyen kínos?

Figyelt kérdés
Facebookon, hogy lehet úgy ismerkedni, hogy ne legyen kínos? Itt most arra gondolok, hogy például no name-ben ráköszönni egy csajra, és, hogy ő ne arra gondoljon, hogy "ez most ki a rák?", hanem elkezdeni vele beszélgetni...

2017. aug. 8. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Így sehogy. :D Miért facebookon akarsz ismeretlenül ráírni lányokra? Akkor inkább tinderezz, ha élőben nem megy.
2017. aug. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem azért vannak a csajok facebookon hogy vadidegen pasik nyalizását viseljék el, lehet 100-ból lesz 1 aki jó néven veszi majd, de a Facebook nem társkereső oldal. Én csak azért vagyok fent hogy tartsam a kapcsolatot azokkal az ismerősökkel akikkel nem tudok a mindennapokban együtt lenni.
2017. aug. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Facebookon csak annyit írsz rá először, hogy szia élőbe szeretnék találkozni veled, aztán élőbe megismered. Utána már lehet facebookon is ismerkedni, de facebookon kezdeni....
2017. aug. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Rövid levélben, azaz egy példa.:


Szia Zsófi!


Az másod-unokatestvérem rokonának ismerőse lehetsz és véletlenül megláttam egy fényképedet, nagyon csinos vagy a kis kék ruhában, ezért írtam.


Üdvözlettel,

Béla


Na most erre és hasonlókra vagy semmit nem válaszol, vagy udvariasan megköszöni, vagy kapsz egy bunkó "mit akarsz!?" választ. Nyilván a középső esetben lehet megpróbálni továbbvinni a levelezést.


Érdemes viszonylag korán kideríteni, hogy van-e pasija.

Vicces hónapokig levelezni kapcsolatban lévő csajjal és erre órákat rászánni.


Ha megy a levelezés és egyedülálló, óvatosan a magasságot is érdemes megtudni. A másik poén, amikor az első randin, 3 hónap levelezés után derül ki, hogy a lány három-négy fejjel magasabb...

2017. aug. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves 4. válaszoló!

Köszi szépen, sokat segítettél! :)

2017. aug. 13. 11:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Személyszerint, nekem szimpatikus, ha egy Sziával nyitna az illető. Ha visszaírok neki, akkor mondhatja hogy minek jött. Szerintem egyébként taplóság nem visszaírni, akkor is le lehet pattintani finoman, ha nem tetszik(én így szoktam)
2017. aug. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#5.: Nincs mit. Azért a lakhelyét is nézd, ha 200 km-re lakik tőled, mi értelme ismerkedni, nem?


(Szerintem kb. közúton megtehető max. ~40 km-es távolságban érdemes. Ennél távolabb van, hosszú a busz út. Vidéken szomszéd települések, fővárosban szomszédos kerületek, kisvárosban az egész kisváros. Túl közel, pl. szomszédban, azonos utcában, azonos házban, azonos osztályban sem szerencsés ismerkedni.)

2017. aug. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!