Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Facebookon keresztül hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon keresztül hogyan lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, ha már másképp nem megy a csajozás, megpróbálom a neten is. Mire vigyázzak, illetve egyáltalán hol találok ott lányokat, olyanokat akik nem az ismerőseim?
2016. júl. 4. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
VAnnak ilyen ismerkedős csoportok nem?? :D
2016. júl. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meg itt is tudsz. Szerintem kőnnyebben, mint Facen.
2016. júl. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
bökd meg ha visszabök akkor ebből szerelem lesz
2016. júl. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem élőben mindig jobb. Neten láthatsz képeket valakiről, de az nem feltétlen tükrözi a valóságod. Ezenkívül nincs testbeszéd, nem hallod hogyan beszél, nem mindegy :D

Persze van hogy valaki már írásban is nagyon szimpatikus, akkor egy találkozó nem árthat.

Szerintem facebookon csoportokban érdemes, pl ha bent vagy egy játékos csoportban, vagy valami közös érdeklődés alapján találod meg az a legjobb :)

18l

2016. júl. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Úgy érzem, hogy nehezebb lesz mint gondoltam, mert amit én csinálok szabadidőmben, az nem sok valakinek tetszik, úgy hiszem. (lovak)
2016. júl. 4. 20:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt ketlem. En nem igazan szeretem a lovakat, de meg igy is van eleg sok olyan ismerosom akik igen. Ilyen 18 ev koruli lanybol most kapasbol egy ot-hat biztosan :D
2016. júl. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem itt pl sokkal könnyebb lenne, mint facebookon. Én is imádom az állatokat, ez a hobbim, de ha facebookon valaki ismeretlen rám írna ezzel kapcsolatban, akkor kapásból nem válaszolnék, mert ki tudja, hogy talált rám:D, míg itt lehet erről beszélgetni, aztán ha már írásban is szimpatikus valaki, sokkal bátrabban lehet arccal (képpel) együtt beszélgetni máshol.

18/L

2016. júl. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!