Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az alternatív lányoknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alternatív lányoknak fontos, hogy a fiú külsőt tekintve is beleessen a szubkultúra követelményeibe?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy egy rockernek hosszú hajúnak kell lennie.

Egy metalheadnek kecskeszakállas, feketeöltözetes halálhozó kinézetűnek.

Egy emonak vasalt, szembe lógó haj.

Egy punknak taréj + piercing, meg teletetovált test.

Egy gothnak elegáns öltözet és kihúzott szem.

És még sorolhatnám, de már értitek a kérdést.

Azért gondolkozok ezen, mert rocker/metalhead vagyok, de néha képes vagyok lemenni emoba, viszont ez a külsőmön egyáltalán nem látszik, felül rövid haj, oldalt kopasz fej, inkább "utcagyereknek" /skinheadnek néznek az emberek, pedig közöm sincs hozzá.

Ha egy ilyen fiú közelítene felétek, akkor elkönyvelnétek rtm fannak pl., és nem foglalkoznátok vele, vagy adnátok neki egy esélyt?

18/F



2017. aug. 8. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia :) Én pl. hajlamos vagyok első ránézésre (el)ítélni, szóval igen, lehet rtm-esnek néznélek :D na, de szerintem a külsődet más miatt ne változtasd meg, csak magad miatt, te tudod, hogy akár hosszú hajjal tetszenél-e magadnak. Általában azért a hosszú hajat jobban preferáljuk, de emberfüggő :D

17/L

2017. aug. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is metálos vagyok, viszont sosem ítélek első látásra, mivel értek már rendesen meglepetések. Persze, mint minden emberben, így bennem is kialakul egyfajta vélemény az adott illetőről, de ez sosem végleges. Mindig adok egy esélyt neki, hogy bizonyítson. Illetve, azt még hozzáteszem, hogy sok lány szereti a hosszúhajú fiúkat, de ettől még nem leszel lenézve, legalábbis az én részemről.
2017. aug. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A harmadik szem ***** válasza:
100%

Jobb, ha az "alternatívot" úgy fogod fel, mint a "mainstream" komplementere, ami soha sem egy konkrét szubkultúra, hanem az összes együtt.

Így nézve alter és alter között is óriási a különbség, de ne aggódj, ha megelégszel magaddal, és kényelmesen be tudsz már költözni a "saját szubkultúrádba", az érezhető lesz kívülről is.

2017. aug. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
,, rocker/metalhead vagyok, de néha képes vagyok lemenni emoba " lol
2017. aug. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok és alternatív (deathrocker). Nyilván akiken látom, hogy alternatívok, azokat elsőre szimpatikusabbnak találom, de nem külső alapján válogatom össze a barátaimat. Én adnék egy esélyt hiszen ki tudja, milyen ember...

15/l

2017. aug. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem ez nem kovetelmeny, h milyen stilusu zeneket hallgatsz, ahhoz megfelelo oltozek is kell.

rolam se gondoljak azt h rockot hallgatok, mert szoke hajam van es nem jarok full fekete, szegecses cuccokban. :D

ha te ilyen skinhead stilusban erzed magad jol, attol meg lehetsz rocker/metalheados

2017. aug. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Figy ez totál ember függő. Én pl rockerlány vagyok, de a külsőmön ez egyáltalán nem látszik, és mégis a külsőt tekintve első sorban a rockerek jönnek be.
2017. aug. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem a legtöbb rocker/metalhead haveromról meg se mondanád, hogy bármi köze is van a műfajokhoz:D Nekem bejön az extrémség, de ha tetszik a kisugárzásod meg a személyiséged édes mindegy milyen cuccokat aggatsz magadra!

16/L

2017. aug. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!