Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon nehéz lesz így barátot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nehéz lesz így barátot keresni? (nem vagyok dagadt se csúnya)

Figyelt kérdés
Szóóval.. Úgy érzem meg lesz a bajom a fiú kereséssel.. Eléggé.. Furcsa vagyok. Schizotypal személyiség zavarom van... Nyugi, nem vagdosom magamat meg semmi.. Elsőre úgy tűnik mindenkinek hogy csak furcsán öltözöm, furcsa dolgokat csinálom, stb.. Például múltkor befestettem a szemöldököm kékre (kissebb nagyobb sikerrel) hogy passoljon a hajamhoz (ami szintén kék) és a szemüvegemhez (ami szintén kék). Elégge megoszlanak rólam a vélemények, a külsőmről is.. Sokan azt mondják jó, aranyos hogy ilyen kis alternatív, elvont, hülye vagyok.. Viszont én ezt kicsit lenézésnek veszem, egy hasonló fiút szeretnék mint én.. Nem szeretném hogy lenézzenek..viszont kigyógyulni sem szeretnék, mivel ez tesz azzá aki vagyok... Szóval nagyon nehéz lehet így barátot keresni?

2017. júl. 2. 12:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet.
2017. júl. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%

Viselkedésedbe hogy mutatkozik ki ez?

Kék a hajad :3 <3

2017. júl. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Viselkedésben úgy hogy..

Rengeteget beszélek magamban (csak otthon)

Rohadtul paranoiás vagyok szóval egyből azt hiszem valaki ártani akar nekem, szeretek egyedül lenni viszont utálok is mert félek folyamatosan, főleg egyedül utcán.. Meg a sötétben

Nehezen barátkozok ezek miatt is.. Elvileg van 4 barátom de nekem abból csak 1 az igazi már 13 éve..

Folyton azt hiszem követ valaki, meg akar ölni, megtámadni, ilyenkor minden lehetséges variáció lejátszódik a fejemben

Nehezen lehet követni a gondolkodásom

Öm... Jelenleg ennyi jut eszembe..

2017. júl. 2. 13:08
 4/17 anonim válasza:

Hàny èves vagy?


Amùgy èn nem igazàn vagyok jàrtas ebben a schizotypal tèmàban de az alapján, amit leírtàl, valóban különcnek tünsz. Ezt nem lenèzöen mondom egyaltalan, szerintem unalmas olyannak lenni mindenben mint mindenki màs:)

Màsfelöl, rengeteg ember talàlja ezeket a dolgokat is èrdekesnek, fiùk is. Plusz Ott van a szemèlyisèged, ne felejtsd el,hogy nem csak a külsö alapjàn ítèl egy olyasvalaki, akinek valóban komoly szàndèkai lehetnek majd.


A viselkedèsedröl nem írtàl sokat, nem tudom, mennyire vagy nyitott ismerkedèsre, mennyire vagy felszabadult ès közvetlen, vagy milyen a baràti köröd.


Èn nekem nem volt kèk hajam, elvontnak se neveznèm magam, bàr 18 èves koromban volt az elsö baràtom - èn màsban voltam különc, voltak"jelentkezök" de nem èreztem, hogy egy hullàmhosszon lettem volna velük. Müvèszlèlek vagyok, nekem is megvannak a magam furcsa dolgai amit nem vàrok el senkitöl, hogy elfogadjon. Viszont ma is ö a pàrom, akivel 2 ève összejöttem. Mert vele nagyon egy hùron pendülök.


Szóval ez kicsit off, de egy megjegyzes/tanàcs: se baràtot se pàrt nem jó tudatosan keresni, hidd el minden akkor törtènik majd, amikor eljön az ideje. Ez lehet csak az èn hülyesègem sokak szerint de èn hiszem hogy mindenkinek van szànva valaki.


Na de az eredeti kèrdèsre vàlaszolva: nem :) mert biztosan jön majd valaki, aki pont olyan, mint Te!

2017. júl. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ja mindenen röhögök körülbelül..
2017. júl. 2. 13:09
 6/17 anonim válasza:

Nem lattam amit irtal kommentben. Most olvastam. Szerintem ezek nem kizàró tènyezök, majd ha az a valak eljön, èrzel majd biztonsàgot paranoia helyett.

Megjegyzem èn is paranoiàs vagyok bar ez a mai vilàgban nem meglepö: D


Elözö voltam:3

2017. júl. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Utánna néztem, szóval te nemi életet nem nagyon akarsz élni?

Folyton azt hinnéd hogy átverlek, megcsallak?

Szerelmet nem is nagyon éreznél irántam?



Urogenitalis rendszerrel kapcsolatos panaszok

Csökkent szexuális érdeklődés

Mentális és viselkedészavarok

Nem figyel a környezetére

Ítélőképesség csökkent

Feszültség érzése

Gyanakvás

Hangulat változékonysága

Ingerlékenység

Közönyösség

Emberi kontaktusok kialakításától való félelem

Társasági helyzetektől való félelem

Társadalmi kapcsolatok csökkenése

Külvilág elidegenedésének érzése

Másoktól való elszakadás, elhidegülés érzése

Testének, testrészeinek idegenszerű megváltozottságát érzi

Tétova rágódás egy meghatározott dolgon

Belső szervekből, a test különböző részeiből eredő kóros szervérzések

Saját testét, valamely testrészét torzultnak érzi

Örömképtelenség

Hangulati nyomottság

Rossz közérzet

Szorongás

Érzelmeit nehezen vagy egyáltalán nem képes kifejezni

Kerüli az emberekkel való kapcsolatot


Fizikális vizsgálatok:


Idegrendszer

Beszűkült tudatállapot

Hangsúlytalan beszéd

Meglassult beszéd

Túl halk beszéd

2017. júl. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Jah ezt is kihagytam.. Művész lélek is vagyok, ez családnak köszönhető volt először hiszen apám anyám is az, aztán már nem, csak alkotni szeretnék mindent ami csak eszembe jut..
2017. júl. 2. 13:15
 9/17 anonim ***** válasza:
Bár ezekközül az indokok közül igaz, hogy az egyharmada szinte bárkire igaz lehet.
2017. júl. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Yog-Sothoth válasza:
A személyiségzavarod szakember diganosztizálta, vagy csak te gondolod, hogy van?
2017. júl. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!