Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Mi a tökéletes egyensú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mi a tökéletes egyensúly az első randin? F

Figyelt kérdés

Mint zöldfülű randizó, kíváncsi vagyok, hogy a csajok mit várnak el egy első randin:

Mennyire legyen a pasi nyomulós? Mitől lehet valaki unalmas? Hova szerettek menni első alkalommal? Kézen-fogva-séta? Puszi? Csók? Miről szerettek beszélni?



2017. aug. 9. 17:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekel :D
2017. aug. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Gyűljetek kantársak! :D

Amire még kíváncsi vagyok, az a bók-mennyiség, és az érintések (pl. a hölgy csípőjén tartott kéz, a hátsimogatások, stb.) mértéke

2017. aug. 9. 17:36
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez nálam sok mindentől függ, hogy előtte ismertük-e egymást, mióta beszélünk illetve hogy mennyire vonzódom hozzá, amikor randira kerül a sor. A bókokat tudni fogod, attól függően hogy hogy reagál rá. Én szeretem, ha közvetlen a srác, ölelés, puszi simán belefér ha nyitottabb, bevállalósabb a csajszi akkor a csók is :D
2017. aug. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ez nálam sok mindentől függ, hogy előtte ismertük-e egymást, mióta beszélünk illetve hogy mennyire vonzódom hozzá, amikor randira kerül a sor. A bókokat tudni fogod, attól függően hogy hogy reagál rá. Én szeretem, ha közvetlen a srác, ölelés, puszi simán belefér ha nyitottabb, bevállalósabb a csajszi akkor a csók is :D

15/L

2017. aug. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
#4 lezbi vagy?xd
2017. aug. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem xdd Miért? xd
2017. aug. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Ez nálam sok mindentől függ, hogy előtte ismertük-e egymást, mióta beszélünk illetve hogy mennyire vonzódom hozzá, amikor randira kerül a sor. A bókokat tudni fogod, attól függően hogy hogy reagál rá. Én szeretem, ha közvetlen a srác, ölelés, puszi simán belefér ha nyitottabb, bevállalósabb a csajszi akkor a csók is :D

15/L"

az utolsó vesszőtől olvasva egyértelműen az jön le nekem, hogy az vagy xdd

2017. aug. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ja, úgy gondoltam hogy az a csaj, akivel randizik mennyire bevállalós. nyilván az a beszélgetésből leszűri. ha visszafogottabb, akkor nem biztos, hogy díjazza :D

Magamból kiindulva :d

Bocsi, ha felréérthető volt :D

2017. aug. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ja értem bocsi :D
2017. aug. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Pedig már hogy megörültem a kilenc különböző tipp-áradathoz :)
2017. aug. 9. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!