Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20-22 éves fiúk, ti összejönné...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-22 éves fiúk, ti összejönnétek egy 17 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
Nem egy kislányos 17 éves re gondolok, nem is olyanra, mint az átlag 17 éves lányok, hanem olyanra, aki felelősségteljes, magabiztos, és fejlettebb, mint a vele egykorúak.
2017. aug. 9. 19:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%
Nem értem, miért hiszi azt minden tini, hogy felnőttesnek kell lennie ahhoz, hogy komolyan vegye egy 20+ pasi. Minél kislányosabb vagy, annál vonzóbb vagy, és minél felnőttesebb, annál erőltetettebb és unalmasabb.
2017. aug. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Bocsi, de ez hülyeség. Tudod értelmezni a kérdést? Attól, mert valaki felelősségteljes meg ilyenek,nem biztos, hogy felnőttes akar lenni. Pl én egyáltalán nem. Csupán ilyen vagyok. Ilyen a természetem. Magyarul nem vagyok egy hülye p.csa:D nyílván 17 vagyok, nem 20, tisztában vagyok vele, nem is akarok többnek látszani...
2017. aug. 9. 21:59
 13/18 anonim ***** válasza:

Én csak olyan 17 évessel vagyok hajlandó összejönni, aki nem hiszi magát fejlettebbnek a koránál.


23/F

2017. aug. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"tudod értelmezni a kérdést?"


Igen, ezt van a kérdés leírásában:

"Nem egy kislányos 17 éves re gondolok, nem is olyanra, mint az átlag 17 éves lányok, hanem olyanra, aki felelősségteljes, magabiztos, és fejlettebb, mint a vele egykorúak."


A kislányosságot állítod szembe a felelősségteljességgel, azaz ezt lehet úgy értelmezni, hogy felnőttesebbnek gondolod magad, főleg úgy, hogy azt is írod, hogy szerinted "fejlettebb" vagy, mint a veled egykorúak (bár a viselkedésedből pont az ellenkezője tűnik ki...)


Ez én így értelmezem (egyébként úgy értelmezem, ahogy akarom), és a saját szöveged alapján szerintem meg is van erre az okom. A kérdés az, hogy te tudod-e értelmezni a saját szövegedet, amit leírsz, illetve képes vagy-e kifejezni pontosan azt, amit le akarsz írni... Az előző válaszomban pedig a véleményemhez is jogom van, mégpedig, hogy a kislányos lányok vonzóbbak szerintem azoknál, akik fejlettebbnek akarnak tűnni (vagy annak tartják magukat) másoknál. Ez a véleményem és kész, nem értem, miért kell ez miatt velem személyeskedned.

2017. aug. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Persze :) Miért ne... Ez nem kor függő szerintem. Ha van kedved barátkozni, akkor írj egy üzit :)
2017. aug. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én ugyan 17/F vagyok, de sokan mondják, hogy nem vagyok 17 se külsőleg se belsőleg, hanem több. És most ne értsétek félre, egyáltalán nem nagyképpűsködésként mondom.


De én úgy látom, hogy én egy teljesen normális 17 éves vagyok, csak a legtöbb velem egykorú ismerőseim sajnos elég gyakran tudnak úgy viselkedni mint az 5, 10, 12 évesek.


Sokan mondták nekem is, és gondolom neked is, hogy próbálkozz idősebbekel. Hát én próbálkoztam többször is, de sajnos ott se túl szerencsés a választék.


És amúgy a kérdésedre válaszolva, igen. Hiszen nyilván össze jönnék szívesen egy olyan velem egykorúval, aki normálisabb mint a többi ember.

2017. aug. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
28 évesen is...
2017. aug. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az még szerintem nem olyan durva korkülönbség. Ott még lehetnek normális beszélgetések és nem kell azon gondolkodni, hogy ő még gyerek meg stb.. :) Én is közel 20 voltam, amikor páromat megismertem ő pedig 17 volt. :) Úgyhoyg egyáltalán nem gázos ekkora korkülönbség
2017. aug. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!