Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti összejönnétek egy depressziós lánnyal?

Figyelt kérdés

Elkezdenétek ismerkedni egy depresszióssal? Küzdenétek a szerelméért?

Nem arról van szó, hogy csak rossz kedv meg nyafog, orvoshoz jár.



2016. dec. 28. 19:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
próbáltam...majdnem beledöglöttem...a szó szoros értelmében...a válaszom egyértelmű nem minden szitokszóval a legmagasabb szintre emelve
2016. dec. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Mióta a depis volt barátnőm öngyilkos lett, nem tudom. Talán...
2016. dec. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Tesóm pont ilyen, sógor mindég azt mondja "pedig én egy rossz szót se szólok hozzá!" "Igazán nincs semmi dolga csak a gyerekekkel foglalkozni meg az otthoniakat elvégezni, azt a keveset, a család fenntartása rámtartozik (már mint a munka)" Neki ez betegség és ő ezt tudja és érzi, de keveset tehet érte, vmilyen bogyeszt szed meg endodokihoz jár, a kedve változó, mikor milyen.
2016. dec. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Nem, miért ? 1 nem normális ember elég egy kapcsolatba és azt a szerepet már én töltöm be, valószínűleg csak rosszahtással lenne rám vagy én ő rá.. SZóval nem-nem és nem. A depresszió amúgy meg gyógyítható betegség, ha a felismerés már megvolt.

17f

2016. dec. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Szerintem én igen..

Segítenék neki leküzdeni és boldoggá tenni:)

16/F

2016. dec. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
És akkor van vmi öröme (gondolom elvonja a figyelmét) ha együtt mennek vásárolni, azt legalább szeret, a nők amúgy is szeretnek casstingolni vagy hogy mondják. Szoktam viccelődni vele hogy húzzál be egy sört úgy jobb lesz vagy kettőt! Legutóbb vmi hormont írtak fel neki de nem szedi, az hogy van két kislánya az azért még le is köti ahhoz képest!! //Megvan, Zoely tabletta.//
2016. dec. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Háát..Az a bajom, hogy a legtöbb depressziós lány engem kiborít, mert már mindenért sajnálják magukat, vagy nem is tudom..Life is shit, de azért tudhatnál örülni kissebb dolgoknak is, nem tökmindegyúgyismindenszar.
2016. dec. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Igen én is az vagyok, én is járok orvoshoz sajnos.

Egyébként csak úgy mellesleg az, hogy valaki a problémáját észre veszi az egyáltalán nem hátrány...voltam nagyon olyan sok lánnyal aki brutális depresszióban volt, de nem járt vele sehova aztán csak lehúzott engem is.


Nem igazán vannak már egészséges emberek, sokan annak állítják magukat de élethelyzetekben derül ki mennyire erős.

2016. dec. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Én igen, igyekeznék, hogy neki minden a legjobb legyen.

16F

2016. dec. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Hetes vagyok

Igazából én is, ha tényleg olyan problémája van, és..Normális

Akor nem, ha már ez a dögöljek meg, tökmindegy dolog, mert így holtomig erőlködhetek.

2016. dec. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!