Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gimibe megyek, és ismerem az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gimibe megyek, és ismerem az új osztályom. Tetszik az egyik srác. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Durván lányosztályom lesz (30 lány vs 3 fiú:D) és már felmerül a probléma hogy bejön az egyik srác.What to do people,help me?
2017. aug. 10. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Korán kezdenéd a nyomulást. Inkább ne tedd
2017. aug. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Hat en az angolban tudok helpelni ha gondolod mert ez a mondat szornyu😂

14L

2017. aug. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha már rögtön el akarod cseszni a gimis éveid akkor hajrá. Túl korán kezdenéd, szóval inkább menj és tanulj angolt, miután már kiismerted, távolból, tudod milyen a viselkedése csak akkor kezdj, bár osztálytárssal nem ajánlott. Sok fiú nekem is tetszik, de csak a külseje miatt, a személyiségük 0.

16/l

2017. aug. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket,bár jó lenne ha elmondanátok mi a hiba az angol mondatban!:DD
2017. aug. 10. 23:58
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg: What should I do, can you help me?


De amúgy komolyan, mennyire ismered a srácot? Gondolom még nem töltöttetek el huzamosabb időt együtt, vagy beszélgettetek egy velőset, szóval valóban korai lenne lépni. Arról nem is beszélve hogyha bármi módon elcseszed, kerülgetheted majd 4 éven keresztül :D szerintem hagyd egyelőre


16/L

2017. aug. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Neked is köszi a választ!:)


Nem tudom,személy szerint nem hibás a mondatom attól,hogy nem a should-os alakját írtam:D

2017. aug. 11. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!