Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincsen olyan srác már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsen olyan srác már akinek nem csak a szex kell? Hanem tud várni valakire?

Figyelt kérdés

Én például olyan lány vagyok aki csak házasság után szeretné elveszíteni a szüzességét, de minden fiú csak ezekkel tud foglalkozni...

15/L



2017. júl. 31. 14:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Majd biztos találsz valaki olyat aki tud várni. Nekem se a szex lenne lényeg hanem egy kedves, mosolygós, romantikus lány, akivel lehet hülyéskedni, de komoly is egyben, szeret romantikázni, lehessen közös programokkat csinálni meg ilyesmi. A szex meg ráér akkor ha megérünk rá.


17f

2017. júl. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Én olyan vagyok. Várok egy csajra ennyi.
2017. júl. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
18F elfelejtettem
2017. júl. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 DollarDog ***** válasza:
100%

Csatlakozom az elsőhöz :D

Nekem se az a legfontosabb hogy lerendezzem egy éjszaka alatt! Igazából nem egy srác van aki nem arra megy! Csak keresgélni kell :D

2017. júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Vannak normális korodbeli fiúk is akik nem csak a lyukat látják meg a lányban.

Èn sem szeretem az olyan (....) lányokat akik ilyen könnyen kaphatóak és már 2. randi után lefekszenek a fiukkal. 17/F

2017. júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lennének ?? Vannak olyanok ebben 100% biztos vagyok.. Igaz hogy a többség nem olyan de akkor is vannak még... A másik kérdéd meg az hogy ha vannak olyanok akkor Neked meg megintcsak nem jönnek be (Nem az eseted) szóval érted.. valamit valamiért :)
2017. júl. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Nincs ezzel baj, de mi fiúk (legalábbis én) kiakarjuk élni magunkat fiatalon és a lányok nagyrésze is, az szép dolog hogy egy bizonyos fiúnak tartogatod magad de fiatalon a fiúk nem nagy eséllyel fognak várni házasságig 18/f
2017. júl. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
És ha házasság után kiderül, hogy nem illetek össze szexuálisan?
2017. júl. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Miért nincs már olyan csaj akinek nem a pénz kell ?18/F
2017. júl. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Házasságik szerintem hülyeség várni vele, nyilván előnyös ha vársz valamennyi időt, de most gondolj bele mi abban a jó, hogy fiatalon házasodsz utána du*sz majd ha szétmentek akkor még a válópert is intézheted??
2017. júl. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!