Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/Nők ennyire visszataszí...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők ennyire visszataszító a viselkedésem?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok és sajnos a 18 évem alatt egyszer sem beszélgettem lányokkal, bevallom őszintén félek tőlük. Az a baj velem, hogy nagyon csendes és visszahúzódó vagyok és, hogy ha beszélgetnem kell egy lánnyal akkor azon idegeskedem, hogy miről is beszélgessek vele.

Tegyük fel szimpatikus nekem egy lány és valószínű, hogy a lánynak is szimpatikus vagyok. Sajnos nagyon csendes, visszahúzódó vagyok és nincsen önbizalmam ami látszik is rajtam de rászánom magamat és megteszem az első lépést és beszélgetek a lánnyal. Amikor beszélgetünk akkor látszik rajtam, hogy nagyon zavarban vagyok meg, hogy ez még nekem nagyon újdonság, nincsen tapasztalatom a nőkkel való ismerkedésben. A beszélgetés az nagyon jól sikerül viszont a továbbiakban nem merem keresni a lány társaságát mert félek attól, hogy visszautasítana. Látszik rajtam, hogy szeretnék felé közeledni de egyszerűen nem merek. Lányok/nők ennek tudatában megpróbálnátok vele beszélgetni vagy inkább visszataszító lenne számotokra?

Annyit szeretnék még kérdezni, hogy min és hogyan kellene megváltoznom mert nagyon elkeserít, hogy ilyen bamba vagyok. Mitől lehet ez, hogy ennyire félénk és visszahúzódó vagyok egyszerűen senkivel sem merek ismerkedni és belátom, hogy ha ezen nem változtatok akkor bele kellesz törődnöm, hogy nekem soha sem lesz senkim sem.


Válaszaitokat előre is köszönöm szépen. 18/F


2017. aug. 13. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A külsőddel meg vagy elégedve? Nekem sok önbizalmat adott, amikor elkezdzem edzeni és adni magamra. Úgy éreztem, hogy csinos vagyok és ettől magabiztos lettem. Önbizalommal pedig könnyebb ismerkedni.
2017. aug. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem. Néha még cuki is tud lenni ha egy fiú félénk.
2017. aug. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#1/1: Szia. Több mint egy éve kitartóan sportolok de semmit sem változott az önbizalmam. Bevallom őszintén nincsen önbizalmam és az önértékelésemmel is nagyon komoly problémák vannak, egyszerűen utálom saját magamat. Már attól is zavarba jövök ha engem fotóznak és emiatt az összes fényképen amin rajta vagyok eldugtam, hogy senki se láthassa. Mindig csak a hibáimat keresem saját magamban, összemérem magamat másokkal és a hibáimat keresem magamban.
2017. aug. 13. 22:00
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát, igazából a normálisabb emberek számára azok szimpatikusak akik aranyosak, jófejek. Tehát ha kedves vagy a lánnyal akkor értékelni fogja. Ha meg nem akkor az az ő baja. Viszont lehet hogy az elején még nem igazán fog sikerülni a dolog, de majd belejössz ☺
2017. aug. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Ne haragudj, de akármilyen szörnyű, utálatos, szívtelen embernek is fogok tűnni, én akkor sem hiszem, hogy valaha összejönnék egy hozzád hasonló fiúval. Biztos van, sőt tudom, hogy van nagyon sok lány, aki ezt cukinak találná, de én nem vagyok egy közülük. Nekem valaki olyanra van szükségem, akiben megvan a határozottság, hogy kirángasson a kis világomból, ha nagyon begubóznék, de nyilvánvalóan te vagy egy hozzád hasonló fiú erre nem lenne képes. Lehet, hogy elméletben tök jól illenénk egymáshoz, az is elképzelhető, hogy szeretnélek, de tudom, hogy szenvedés lenne a kapcsolat. Ezért nem, valószínűleg meg sem próbálnám.

A másik kérdésedre válaszolva, én nem tudhatom, mitől vagy ilyen félénk. Hülyén fog hangzani, de nem tudsz erőt venni magadon, és mégis odamenni a lányhoz? Tudom, tudom, "ez nem így működik", de minden fejben dől el. Ha meg sem próbálod, honnan tudhatnád, hogy nemet mondana? És ami még fontosabb, ha meg sem próbálod, hogy várhatod, hogy bármi változzon? Nem szabad feladni, azzal senkinek nem lesz jobb, sőt! Próbálj meg mélyen magadba nézni, és feltenni a kérdést, mi is tart vissza igazából. Ha megvan, akkor pedig próbáld meg legyőzni azt a valamit! Nem tudom, mennyire drasztikus a helyzet, de lehet nem ártana beszélni egy pszichológussal. Nem bántás, tényleg csak segíteni szeretnék, mert tudom, milyen rossz, ha nem mersz emberekkel beszélni. Nekem sikerült úgy-ahogy legyőzni magamtól, de nagyon közel voltam hozzá, hogy profi segítségét kérjem. Azóta mondjuk járok is pszichológushoz, bár teljesen más okokból... Mindenesetre neked kell tudnod, mennyire rossz a helyzet.

19/l

2017. aug. 14. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%

Kedves kérdező! Írj nekem privit! :D

Kaptál itt hideget-meleget a kommentekben, de neked egy kicsit több kell, mint egy szimpla válasz, amit pár perc alatt megfirkant valaki.

Az előttem, szóló 5#-höz meg annyit, hogy amit írt korrekt és érthető, de annyira lehetetlen, hogy szerintem az adott helyzetben senkinek sem menne. Nem úgy tanulunk meg úszni, hogy bedobnak a vízbe a cápák közé, aztán oldjuk meg valahogy. :D 18/F

2017. aug. 14. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Actually... Évszázadokig így tanították a gyerekeket úszni. Csak az előttünk járó néhány generációnak van így kinyalva a popsija... Ha nem próbálkozol, nem várhatsz változást.
2017. aug. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#5/7 02:15: Szia! Nem haragom sőt örülök neki, hogy elmondtad az őszinte véleményedet :).


Az a legnagyobb baj velem, hogy nem tudom azt elhinni, hogy ha tetszenék is egy lánynak akkor mi tetszhet neki bennem mikor találna egy sokkal jobbat. Nem tudom elhinni, hogy engem valaha is szeretni fog valaki. Ha van egy lány aki szimpatikus nekem és talán én is neki (bár ezt soha sem tudom eldönteni mert rajtam mindig átnéznek, mintha ott sem lennék) már az elején úgy állok az egészhez, hogy mit akarsz tőle te szerencsétlen, úgyis talál tőled egy sokkal jobbat, mit akarsz egy ilyen lánytól, ne nevettess és inkább meg sem próbálok vele ismerkedni. A másik dolog pedig az, hogy félek a nőktől valamilyen oknál fogva. Ha beszélgetnem kell velük inkább elmenekülök az egész beszélgetéstől, nem tudok a nőkkel miről beszélgetni. Ha a közelemben vannak akkor nagyon ideges leszek, elpirulok és meg sem tudok szólalni és csak azon idegeskedem, hogy mit is kellene mondanom, hogy ne nézzenek hülyének és inkább ilyenkor meg sem szólalok és amint lehetőségem adódik el is menekülök. Volt egy lány a tavasszal akivel beszélgettem de hát ahhoz is minden bátorságomat össze kellett szednem mert hát Ő volt a 18 évem alatt az első akivel beszélgettem. A lányok soha sem keresték az én társaságomat én sem az övékét. Lehet, hogy annak a lánynak szimpatikus voltam de nem vagyok benne biztos, úgy mentem oda hozzá beszélgetni, hogy úgyis elzavar és szerintem ezt észre is vette rajtam és a továbbiakban valószínű, hogy ezzel a viselkedésemmel taszíthattam el és ezt a mai napig is bánom. Ha kíváncsi vagy, hogy mi is történt pontosan akkor privát üzenetben szívesen elmesélem :). Egy kicsit utána olvasgattam az interneten és rájöttem hogy nekem szociális fóbiám van és ehhez még társul az önbizalomhiány és az önértékelési problémám is. Egyáltalán nem tartom magamat helyes fiúnak mert nekem még soha senki sem mondta, hogy milyen helyes vagyok, soha senki sem dicsért meg és ez is közrejátszik abban, hogy nem merek ismerkedni senkivel sem. Nagyon sok álmatlan éjszakát okoznak nekem ezek a problémáim és kezdek arra az elhatározásra jutni, hogy inkább soha többet nem próbálkozom az ismerkedéssel jó lesz nekem egyedül a saját kis világomban. És ha talán valamilyen oknál fogva mégis egy lány ismerkedni akarna velem akkor inkább eltaszítom saját magamtól.

2017. aug. 14. 10:23
 9/13 anonim ***** válasza:
Én pl szeretem ha egy fiú visszahúzúdóbb,de ha nem keresne,mert fél a visszautasítástól az nagyon szarul esne
2017. aug. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyos és cuki ha egy fiú felénk mert én abból tundam hogy kedvel mivel fel egy kicsit

Viszont aztan ha már nem keresed a társaságát akkor azt fogja hinni hogy nem akarsz tőle semmit

Ne mondj olyat hogy utlod magad ezert sincsen onbizalmad

Biztosan van benned is jó dolog hogy magadban

Ne félj a lányoktól nem harapnak

Sok sikert 😁❤

( Amúgy nekem egy youtuber adott sok erőt és önbizalmat

2017. aug. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!