Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Normális, ha a 66, valamint...

Normális, ha a 66, valamint 67 éves nagyszüleim folyton csak panaszkodnak és nagyon 'savanyúak'? a semmin kívül mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Nagyon szomorú ez számomra. Tudom, hogy kevés nyugdíjból kell megélni, de én sem élek hatalmas lábakon a családommal. Én sem vagyok egészséges, több gyógyszert kell nekem is szednem, kórházba, orvoshoz is kell nekem is járni. Sőt, saját lakásunk / házunk sincs, ellenben velük.


Mégis igyekszem a helyzethez képest boldog lenni. Örülni minden dolognak, mert másnak ennyi sem jutott, mint nekem...


Normális?


21l



2015. szept. 28. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Ennyi idős korára már megkeseredik az ember, főleg, ha nem jó élete volt.
2015. szept. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első jól írja! Nagyon sok idős ember ugyan ilyen,többek között az én mamám is ugyan ilyen volt.
2015. szept. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

egy csomó olyan ember van, akinek semmi nem jó. tehetsz bármit, mondhatsz nekik bármit, úgyis a rosszat fogják látni benne.

az ilyenekkel nem lehet mit kezdeni, barátnak nem valók, kollégaként kerülik az ilyeneket. lehúzzák a hangulatodat.

családtagjainkat nem válogathatjuk meg, és őket koruknál fogva már biztosan nem fogod megváltoztatni. csak annyit tehetsz, hogy jó képet vágsz hozzá, és nem hagyod, hogy magukkal rántsanak.

2015. szept. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%

Azért a 66 éves még nem olyan idős. 80 évesen oké ha valakinek elege van az életből.

Szerintem ők alapból mindig is ilyen panaszkodósak lehettek.

2015. szept. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!