Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mennyire gyakori a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mennyire gyakori a tapasztalataitok szerint az ilyen nő? Ti meg becsülnétek egy ilyen nőt? (Nem magamról írok, pusztán kíváncsiságból kérdezem, mivel manapság a férfiak sokat panaszkodnak hogy nincs normális nő)

Figyelt kérdés

Belsőre: kedves, bájos, jó humorú, intelligens, okos, céltudatos, bármiről el lehet vele beszélgetni, jó szívű, de lehet vele élvezni az életet is (szórakozás, élmények, bulizás, isteni szex)


Külsőre: nagyon szép arc, szép haj-szemek, formás feszes karban tartott test, ápolt, csinos, stílusos.



2016. jún. 15. 21:40
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
74%

Csak egyet mutass. Ez így leírva, szép meg minden...


2.Az ilyen nőnek MINDIG van barátja. Ráadásul általában valami Majka/Bochkor Gábor szerű bunkó.

2016. jún. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
67%

Előfordul néha ilyen, bár társulni szokott hozzá pár ezekből: több vasat tart a tűzbe, sötét bunkók az esetei, barátja van, szőke hercegre vár, nagyon szereti a pénzt, nem akar kapcsolatot senkivel, stb.

Amúgy igen, ilyesmi az álom nő , ha csak a te felsorolásod nézzük.

2016. jún. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
80%

Ha mindenki leírja ide CSAK a jó tulajdonságait,ahogy te tetted,akkor mindenki tökéletes?

Neked is vannak rossz tulajdonságaid is ezek mellett,de nyilván csak ezeket a tulajdonságokat,ki ne szeretné?Értelmetlen a kérdés...

2016. jún. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Akkor csak hogy ne legyen olyan idilli a kép, jöjjön néhány rossz tulajdonság (valós példa alapján):

- betegesen fél a rovaroktól (amolyan rovar fóbia)

- túl érzékeny (NEM hisztis, csak sokszor sok mindent a lelkére vesz, amit másra ugyan nem vetít ki, csak sokszor magára veszi a rossz dolgokat is)

- ami a legjobban irritálja, ha valaki bele akar szólni az életébe, ilyen esetben ha valaki a tudta nélkül avatkozik az életébe,ha nagy volumenű dologról van szó, akkor nem hagyja szó nélkül (finoman fogalmazva)

- ha vele valaki bunkó paraszt, akkor ő is képes átvenni ezt a stílust a másik illetővel szemben (de csak is ekkor!)

2016. jún. 15. 22:08
 5/33 anonim ***** válasza:
10%

Nem akarok felvágni,de én ilyen lány vagyok:) Szép,csinos,adok a külsőmre,intelligensnek gondolom magam és a környezetem is,egyetemre is járok,jó a humorom,imádok bulizni,kb minden hétvégén,és a szexben nagyon nyitott vagyok,főleg a szopáskészségeimet nagyon dicsérik:D


Tapasztalataim szerint nagyon sok pasi megbecsülné az ilyet,nagyon sokan "pályáznak" rám.Nincs barátom,mert most jól érzem magam szingliként,viszont elég nagyok is az elvárásaim :)

20L

2016. jún. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
53%
A legtöbb nő ilyennek tartja magát.
2016. jún. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
28%
De jó, hogy itt minden nő maga a makulátlan csupatökély. Hol lehet megtalálni titeket? Jaaa, hogy valójában mindannyian defektesek vagytok, mint a nő 99%-a. Így már világos. :D
2016. jún. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Írtam fent, hogy nem magamról írok!!!!!
2016. jún. 15. 22:42
 9/33 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, teljesen lényegtelen, felszínes apróságokat sorolsz fel negatívumként. Ez inkább azt sugallja, hogy nem veszed észre az igazán negatív dolgokat (mindenkiben van, lehetetlen nem találni).

A többieknek: Én azt vettem észre, hogy a nők teljesen irreálisan látják magukat, ezért vallja magát mindenki ilyennek. Nagyok sokszor olyan képtelenségeket állítottak önmagukról a lány ismerőseim, hogy komoly erőfeszítés volt nem elnevetni magam, vagy furcsa fejet vágni.

2016. jún. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
41%

Amiket felsoroltal rossz tulajdonsagkent, mind abszolut elviselheto, kezelheto. En ezekkel egyutt osszejonnek a lannyal, max majd en pakolom ki a bogarakat, na es.. :D

24F

2016. júl. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!