Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a férfiak, akik folyamato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik folyamatosan panaszkodnak hogy nincsenek normális nők, de aztán mégis találnak egyet, miért nem fogják meg 2 kézzel?

Figyelt kérdés

Az én volt párom is állandóan panaszkodott, hogy minden nő egy k-rva, neki eddig csak rossz tapasztalatai voltak. Mindig felhozta példának a haverjait, hogy "x személyt megcsalta a barátnője, ugye te nem leszel ilyen?", "y személyt elhagyta a barátnője több év után, ugye te nem leszel ilyen?", "z személyt csak kihasználja a barátnője és csak a pénze kell neki, ugye te nem leszel ilyen?"

Eltelt több év is, látta hogy nem vagyok olyan. Még örült is, hogy végre megtalálta az igazit, de közben teljesen elhanyagolt, más lányokkal flörtölgetett a hátam mögött. Nőnapon nem köszöntött fel, bezzeg más lányokat igen. Névnapomon sem, de a munkatársát akit ugyanúgy hívnak ahogy engem, őt igen. Nagyon keveset foglalkozott velem, hiába kértem és mondtam el neki hogy többet szeretnék vele lenni, vagy legalább hívjon fel néha, kérdezze meg miújság velem. Egyszóval foglalkozzon velem annyit, amennyit egy normális komoly kapcsolatban szokás. Látta rajtam, hogy boldogtalan vagyok mellette, többször is próbáltam megbeszélni és megoldást találni, de semmi nem lett belőle. Végül szakítottam vele, mert nem bírtam tovább.


2016. dec. 6. 16:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom, magából indul ki. De aki már gyanúsítgatással kezdi a kapcsolatot, annak terápia kell, nem barátnő.
2016. dec. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem törödött veled eleget,jól tetted hogy szakitottál,bár mintha még nem lennél túl rajta...
2016. dec. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos ez a nem megbecsülés azért trendy jó pár éve, mert az illető nincs tisztában önmagával és saját értékeivel, mármint az, aki nem becsüli meg a tényleg szerelmes és önmagából sokat adó párját. Ez sajnos nemtől független, sok nő sem becsüli a dolgos párját-férjét és szintén csak az nem veszi ezt észre sokáig, aki nem becsüli önmagát. 28N
2016. dec. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mert én egy félkarú rabló vagyok :(
2016. dec. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

"az én volt párom is állandóan panaszkodott, hogy minden nő egy k-rva"


Tudod, az ilyennek már eleve nem kéne kezdeni.

2016. dec. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert arra tesznek magasról,aki kinézetre semennyire se illik az elkézeléseibe,akármilyen jó fej.
2016. dec. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#6 Nem volt gond a kinézetemmel. Mindig dicsért, hogy milyen jól nézek ki, ez+az milyen szexi rajtam stb. A vonzalom mindig megvolt.


És igen, nem vagyok még túl rajta. :/

2016. dec. 6. 17:30
 8/15 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2016. dec. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyeneknek hűséges cseléd és ágyas kell, ki csendben elvan, míg ők szórakoznak. Tapasztalataim szerint nem jelent jó,ha egy férfi fennhangon isteníti a szerinte ritka "normális" nőt :)
2016. dec. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
27 vagyok
2016. dec. 6. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!