Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerelmi haromszog, az exet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi haromszog, az exet jobban szeretem mint ot? 17/l

Figyelt kérdés
Van ez a fiu aki suliba egy eve megtetszett mivel tavaly nyaron egy bulin csokoloztunk utana pedig beszelgettunk. Amikor azthittem minden jol alakul o osszejott egy masik lannyal szinten a mi sulinkbol. Egy evig kellett vegig neznem ahogy elottem szerelmeskednek es ahogy neha neha utalattal neznek ram. Ez a kapcsolat most nyaron ert veget mivel a fiu odajott hozzam egy buliba h beszelgetni szeretne. Elmondta h o mindigis velem akartt lenni es h nemtudta h en igy ereztem iranta es h az exe ot nem szerette annyira soha mint o az exet es h most meg is csalta ezert adtam neki meg egy eselyt. Azota minden nap beszelgetunk es talalkoztunk is parszor es eleinte nagyon jo volt vele lenni meg tenyleg elveztem vele beszelgetni de mostmar igy egy honap mulva semmit sem erzek. Mikor vele vagyok hazavágyok. Ritkan irok csak neki vissza. Folyton o jon oda puszilgatni es csokolgatni. Latszik h o sokkal jobban szeret mint en ot. Mindigis ezt akartam h vele legyek erre most megvan es nem elvezem. Aranyos kedves vicces helyes tele szeretettel. Es valamiert megse erzem ugy h ennek tenyleg igy kene lennie. Csak ezert nem szeretnek szakitani hiszen meg minden valtozhat idovel. Lehet enis fogok ugyanugy erezni iranta mint o irantam. De a legnagyobb baj az az h szerintem ez mind az exe miatt van. Orakat toltok az instagramjan amig vegignezem a kommentjeit es azokat h kik lajkoltak. Snapchat terkepen es google maps segitsegevel lenyomoztam h hol lakik. Facebookon vegigneztem az egesz csaladja adatlapjat, minden szulinapi videot es kepet a legtisztabb reszletekkel neztem at. Tudni illik gyonyoru modell a lany es nyilvan hozzahasonlitom magam amit tudom nem kene de akaratlanul is csinalom. Kiderult h o volt mindig aki utalattal nezett es folyton miattam hisztizett. De en ezek utan meg mindig nem utalom.Sot....gyakran ugy ereztem h vonzodok hozza. Tenyleg a leggyonyorubb legeletvidamabb lanyt kepzeljetek el akinek csillog a szeme ha radnez es nemerdekelt h utalattal vagy szeretettel. Nemtudok rola h biszex lennek vagy leszbi, de akarhanyszor meglatom ezt a lanyt a szivem ugrik ki a helyerol es nemtudom h ez vonzodas iranta vagy vm mas de jelen helyzetben nagyon osszevagyok zavarodva. Akarmi is, nala eselyem sincs hiszem nem szereti a lanyokat engem pedig kifejezetten utal. Ha esetleg van vm tanacsotok szivesen fogadnam mert nem szeretnem h vege legyen ezzel a fiuval mivel meg nemvolt eleg idonk megismerni teljesen egymast de aztse szeretnem ha megint olyan kapcsolata lenne mint az exevel..

2017. aug. 15. 09:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem szeretnéd,hogy vége legyen vele? Talán vele tervezel megöregedni? Ez az egész már most gáz,hova húznád az egészet?
2017. aug. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!