Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt értelme összejönnöm vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt értelme összejönnöm vele ismét?

Figyelt kérdés

Már másfél hónapja nem voltunk együtt, azelőtt fél évig viszont igen. Kiderült, hogy találkozgatott más lányokkal, miközben együtt voltunk, sokszor nem érdekelte, hogy rosszul vagyok, nem foglalkozott velem, nőket lájkolgatott, rám pedig magasról tett, mégis szerettem. Aztán visszasírta magát 1,5 hete és nem bírtam ki, egy másik srácot is elhajtottam sajnos miatta.. De megint derülnek ki dolgok és nem bízok már benne, csak reménykedem, hogy jó lesz.

Volt értelme összejönnöm vele? A másik srác vajon ezek után szóba fog még velem állni, ha netán nem működne? 18L


2017. júl. 14. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A kerdest ugy is feltehetted volna hogy "Ostoba vagyok-e?"
2017. júl. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első válaszoló valóban, arra legalább igen lett volna a válasz.

Kérdező klasszikus önsorsrontó viselkedést produkálsz. Szenvedj csak, ha ennyire élvezed.

2017. júl. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon felnőtt párkapcsolat...

Hát akkor legyél elég felnőtt és oldd meg!

2017. júl. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, de te ezt a szitut nyilván élvezted, ha megismétled még egyszer!
2017. júl. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szakíts vele mert nem volt. A másik sráccal meg ne ismerkedj úgy hogy "ha ló nincs jó a szamár is" alapon. Légy egy kicsit egydűl!
2017. júl. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nézd... hogy te hány felesleges kört futsz az életben, mielőtt megtanulsz egyet-mást, az a te dógod.


De hogy azt a szerencsétlen "szamarat" is bealáznád, ha mégsem jönne be az extrakör a lónak nézettel...

2017. júl. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most minek kell ugrálni a fiúk kötött? Kapcsolatfüggő vagy? Azért hajtottad el mert nem érdekelt igazán. Ha most ez mégsem jön össze akkor mégis kéne? Ez nem így működik. Ezt a barmot küldd el a búbánatba, zárd le magadba teljesen, legyél túl rajta, aztán lehet ismerkedni.
2017. júl. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem volt értelme összejönnöd.

Nem, az elhajtott srác sem fog többé komolyan venni.

ügyike!

2017. júl. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!