Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Titeket zavar a heterokr...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar a heterokrómia? 17/L

Figyelt kérdés

#fiú #lány ##szemek
2017. aug. 18. 14:17
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:

Viszont az elég fura, hogy "fiúk"tól kérdezed, de talán rajtam kívül eddig csak 1 "fiú" válaszolt erre.


Aki meg nem leszbi az biszex.

2017. aug. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:

Saját szememről nem szeretnék küldeni, de a színek nagyjából ilyenek:

[link]

2017. aug. 18. 15:25
 13/43 A kérdező kommentje:
És köszönöm a sok pozitív visszajelzést, örülök, hogyha a környzetemben leszólják, legalább nektek tetszik!:)
2017. aug. 18. 15:28
 14/43 anonim ***** válasza:

7-esnek és 9-esnek szólok és nem lehurrogni akarlak és téged sem megsérteni kérdező, DE honnan veszed hogy szép az arca és abszolút nem sértésből, gondolom googlen rákerestek mi a tökömet jelent a szó aztán a kiadott képekre veritek a nyálatokat de azt ugye tudjátok, hogy a google képkereső azokat a képeket teszi előre amiket többen néztek meg.. Egy szép lány arcára jó hogy többen kattintanak rá így jó hogy azokat dobja az arcodba, egyszerűen meggondoaltlan a kijelentésetek és abszolút nem sértésből de yah hülyék vagytok :)

Kérdező ha megsértődtél akkor elnézést, nem a külsődet kritizáltam mivel nem is tudom hogy nézel ki, és épen ez a bajom hogy ők sem tudják de már előre kijelentik hogy gyönyörű vagy... Egyébként ez csak egy szimpla szemmutáció aminek nincs káros hatása szóval nem nagyon érdekelne, "a szem a lélek tükre" max azon törném a fejem hogy ebben az esetben neked változatos a lelked (de nézd a jó oldalát, a szemed miatt színes egyéniség vagy :'D )

18f

2017. aug. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!:?

Nyílván jól esett amit mondtak, de egyet értek veled. Nem csak a szemem utálom, hanem önmagam is, és ez nem véletlen..

2017. aug. 18. 15:40
 16/43 anonim ***** válasza:

Semmilyen téren nem zavarna.

A linkelt szempár pedig szerintem nagyon szép.

16/L

2017. aug. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik.
2017. aug. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
Legalább van aki egyetért mert nekem sem:)
2017. aug. 18. 16:02
 19/43 anonim ***** válasza:
Hehe :) Nekem is kicsit más színű a 2 szemem és már többen megjegyezték, de gyenge fényben nem annyira feltűnő nekem. Nekem alapvetően zöldek a szemeim, de kiskoromban világoskékek voltak és úgy tűnik az egyik nem teljesen változott át a másikhoz :D de engem nem zavar. Így legalább színesebb :D F
2017. aug. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
Nem tudjátok hogy vehetnék rájuk színes kontaktlencsét ami alatt nem látszik, hogy a kettő más színű?
2017. aug. 18. 16:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!