Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Titeket zavar a heterokr...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar a heterokrómia? 17/L

Figyelt kérdés

#fiú #lány ##szemek
2017. aug. 18. 14:17
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Szerintem meg hülyeség ilyen emberekkel törődni. Úgy vagy jó, ahogy vagy... Ilyen emberek beszólogatásával minek foglalkozol? Tök ostobaság és időpazarlás.
2017. aug. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 $$$$$ ***** válasza:

Hát érdekesek az ilyeb sracok. Engem ehyaltalan nem uavatna a különböző szemszín

sőt inkább tetszik... Mondjuk en sajnos nem ismerek ilyen lanyt. Pedig nekem tetszenek az egyedi lanyok. Azokkal a sracokkal meg ne foglalkozz. Majd talalsz valakit aki normalis és nem azzal fog foglalkozni hogy különböző színüek a szemeid vagy pont hogy tetszeni fog neki.

17/F

2017. aug. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

Azért piszkálnak, mert nem állsz ki önmagadért. Azt látják, hogy téged ezzel gyenge személlyé lehet tenni és ezért szólogatnak be. Hogyha megpróbálod eltakarni, akkor meg pont hogy még jobban ezt érzékeltetnéd feléjük, hogy te nem állsz ki önmagadért, sőt megpróbálsz megfelelni ilyen idiótáknak.

Ezt csak úgy tudod megoldani, ha végre helyreteszed az önértékelésed, lesz*rsz másokat és kiállsz önmagadért ha beszólnak.

Ha rejtőzködsz és próbálsz megfelelni, akkor hülye vagy és meg is érdemled.

Bocs, de nem szeretem ha rinyálnak olyanok, akiknek nincs rá igazán oka. ennyi

2017. aug. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

Dominic Sherwood jutott rólad eszembe ^^ 😍😍😍😍😍

[link]

2017. aug. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

Wow... Ma is tanultam valamit, szerintem gyönyörű, különleges, képek alapján imádnám, ha ilyen lenne a future gf-em szeme is. :)

18/F

2017. aug. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Ne utáld magad miatta!!! Nekem tetszik is! Az olyan különleges szerintem. (ahogy charles xavier mondaná: mutáns légy büszke :D)
2017. aug. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Amúgy elég éretlen h#lyék lehetnek az osztálytársaid...
2017. aug. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:

Annyira aranyosak vagytok!:)

Azt hiszem megpróbálom elfogadni, hogy kicsit más vagyok.:)

2017. aug. 18. 20:50
 39/43 anonim ***** válasza:

Nem.

Volt ilyem ismim, észre sem vettem, hogy az egyik szeme kék, a másik barna. Csak akkor, amikor külön mindkettőbe belenéztem direkt.

2017. aug. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

Nővéremnek ugyanilyen szeme van, és nekem nem tűnt fel, hogy bármi problémája lenne ezzel. Anno egy a heterokrómiáról szóló tv-riportban is szerepelt egy vágókép erejéig, ahogy a kamera átment a jobb szeméről a bal szemére.:D

Szép vagy nem szép, annyira senki nem találhatja csúnyának, hogy ÉRETT FEJJEL ez legyen az, ami visszatartja egy esetleges párkapcsolattól.:) (nekem amúgy tetszik:D) Ha valaki emiatt nem akar veled ismerkedni, ott a srác fejében van a probléma. Szerintem hasznos, ha van valami "szűrőd", ami segítségével előre ki tudod válogatni az idiótákat.

2017. aug. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!