Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a fiúktól. (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok.

17 éves lány vagyok, és nagyon szeretnék egy párkapcsolatot, de valamiért félek a fiúktók.. :D


Nem merek senkire sem ránézni az utcán, még akkor sem (főleg akkor nem), ha tetszik az illető.

Pedig olyan szívesen "flörtölnék".. mit tudnék csinálni?


(Önbizalmam van, szubjektív, de szerintem szép is vagyok, eszem is van.)


Köszi a segítséget. :)


2017. aug. 21. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Utasíts vissza párat, hogy azok a fiúk meg majd a lányoktól féljenek! :D
2017. aug. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Pedig abba még senki nem halt bele, hogy ránézett valakire :D


Először otthon nézd magad a tükörben, hogy szokd az emberek látványát. Esetleg az utcán ránézhetsz magadra is, a kezedre, vagy a lábadra, aztán szép lassan egy tehetetlen hajléktalanra mondjuk, az nem nagyon tud bántani. Utána esetleg a gyerekekre, vagy olyanokra akik el vannak foglalva valamivel és nem figyelnek rád.

Ha elég magabiztosságot gyűjtöttél, már ránézhetsz más emberekre is, idővel bele fogsz jönni :)


Ha ez mind megvan, esetleg beszélgethetsz is pár fiúval később. Hívd el egy barátod / barátnőd, és nézelődjetek együtt :D

Segítenék nézelődni is, de kétlem hogy a közelben laknál :(


17/f

2017. aug. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen. :D

Senki más "nézegetésével" nincs bajom, csak az Y kromoszómás egyedektől kapok frászt.. :D

2017. aug. 21. 20:52
 4/10 anonim ***** válasza:

Én meg a lányoktól félek :D, ránézni rájuk merek (amennyiben az utcán elmegy mellettem) de beszélni velük nem merek és nem is tudok, ismerős lány barátival se tudok szóba állni mikor lehetne akkor is csak a Földet bámulva aggódok, hogy mivan ha szóbakell állnom vele..

Ha te szóba mersz velük állni, akkor próbálkozz ismerősöd ismerőseinél (amennyiben szimpik persze)

18f

2017. aug. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor fogsz egy kempingszéket, kimész egy forgalmas kereszteződéshez, leülsz a zebra mellé, és nézed a pasikat. Idővel megszokod.

Lehet lesz olyan is aki megszólít. De ne arra számíts, hogy "szimpatikus vagy, nem lenne kedved összefutni valamikor?" hanem pl olyanra hogy "szia, te meg mi a sz..t csinálsz?" :D

De ez is több a semminél :D


#2-es voltam

2017. aug. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#4-es, most is egy lánnyal beszéltél.

Van közös témátok, már "beszéltetek" egymással, a korotok is passzol, innentől már menni fog. Nincs benne semmi nehéz igaz? :D

Beszélgessetek tovább privátban :D


#5

2017. aug. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát nem vagy könnyű eset te kérdező 😂😂 mindem agyban dől el.. motiváld magad még jobban 🤓
2017. aug. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Neten más, mivel nem annyira valós.. Nem szívesen ismerkedek, szóval nem kell hogy rám írjon és én se fogok szóval megnyugodhatsz kérdező megkíméllek téged magamtól.
2017. aug. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8-as, így félni is fogsz tőlük, ha ilyen a hozzáállásod. Beletörődsz az egészbe, mint ha így lenne megírva. Semmi bajod nem lesz belőle, ha beszélsz egy lánnyal. Nem kell összejönnötök és gyereket csinálni, csak pár szót váltani vagy valami.

Azért írtam mert mindketten hasonló problémával küzdötök, lehet meg tudjátok beszélni, vagy kibeszélni magatokból, és oldódik a feszültség. De hát ha ennyire eltaszítod magadtól a segítséget és az embereket, akkor jobb is ha nem beszélsz a lányokkal...

2017. aug. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tőlem nem kell félned pici lány.

Béla/90

2017. aug. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!