Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ez ellen? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ez ellen? Miért félek ennyire a fiúktól?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

15 éves vagyok. Szinte minden barátnőmnek volt már barátja, a legtöbbnek nem is egy..

Igazából nagyon szókimondó és beszédes lány vagyok. Imádok társaságban lenni és még inkább szeretek a középpontban lenni. Ennek ellenére, ha szembe kerülök egy fiúval, aki tetszik, megszólalni nem tudok..Sőt.. egyszerűen borzalmas amit olyankor művelek. Amikor olyan sráccal találkozom, aki nincs azzal tisztában, hogy engem érdekel, akkor még igazából semmi probléma.. Viszont..


Volt egy fiú, akit nagyon kedveltem, ő is engem. Facebookon minden nap beszélgettünk, viszont amikor élőben megláttam, olyan vörö voltam mint egy paradicsom, ránézni sem mertem, barátnőim mögé bújtam, elfutottam, elfordultam stb.. Tudom, nagyon gyerekes dolog.. De egyszerűen nem tudok olyankor uralkodni magamon.. nem is gondolkodom, csak cselekszem.


Pár hete megismerkedtem neten egy fiúval, akivel teljesen véletlenül ugyan ott voltunk egy eseményen. Barátaim jól tudták, hogy oda vagyok a pasiért, ezért szóltak neki, hogy ott vagyok én is, a srác meg persze oda is jött hozzám. Erre én egy könyvet tettem az arcom elé és meg sem mertem szólalni. Arra sem emlékszem, hogy mit mondott.. Semmire.. Egyszerűen annyira bepánikoltam, hogy fél órán keresztül remegett utána a kezem.. Ilyen helyzetekben izzadok, elmegy a hangom, elvörösödöm, remegek, kiszárad a szám, stbstb. van hogy el is sírom magam... (borzasztóan érzékeny tipus vagyok.)


Nagyon szeretném legyőzni ezt a "fóbiámat", de ötletem sincs, mit tudnék csinálni.... Kérlek titeket, segítsetek..



2014. dec. 10. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Ilyen szinten már csak pszichológus tud segíteni. Hívd fel telefonon, ha félsz elmenni.

Esetleg egy NAGYON türelmes fiú... ha nem szaladsz el előle.

2014. dec. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, nekem is van egy két problémám ezzel kapcsban. Én nem merek odamenni hozzájuk, de legalább innen tudom, hogy nem állok készen a fiúzásra. :)

15/L

2014. dec. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha a neten ismerkedtetek meg ( jó értem, hogy nem számítottál rá, hogy élőben találkoztok), nyugodtan írd meg neki, hogy ennyire izgulós vagy és nem vagy csak nehezen tudod ezt kezelni. Ha normális a srác, nem fog kiröhögni. Aztán ha találkoztok, esetleg még kezelni is tudja a helyzetet, de legalább érteni fogja a hülye viselkedésedet.Egyébként szerintem egyszer kellene leküzdened ezt a fóbiát valami normális srác segítségével, talán ráérzenél te is, hogy leküzdhető. Ha végképp nem megy, menj szakemberhez.
2014. dec. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utána beszéltem vele (természetesen neten:D) és elnézést kértem, szerencsére teljesen megértette:)Barátnőim is ezt mondták, hogy ezt az egészet csak egyszer kéne legyőzni és hozzászoknék. Igazából attól félek, hogy csúnyának talál. Vagy ha jobban megismer, élőben már nem fogom érdekelni annyira. Vagy elmegy tőlem a kedve.. vagynemtudom. önbizalom lvl8798.
2014. dec. 10. 19:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Így azért valamivel jobb... akkor menj el vele valahova (beszéld meg interneten), ahol nem kell folyamatosan beszélni. Üljetek be egy moziba, vagy menj el vele enni valamit (úgy, hogy egy asztalnál ültök, 90 fokban egymáshoz képest - tehát nem szemben és nem is egymás mellett).

Nem kell sokat beszélgetni: majd utána megbeszélitek a dolgokat interneten.

2014. dec. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért van, mert nem szoktad meg fiúk társaságát. Egy másmilyen, új helyzetben bárki zavarban lenne. (Én is félek a fiúktól, kivéve a barátomtól... de az más :3 )
2014. dec. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Próbalj minel többet beszelni vele meg fiúkkal is ÉLŐBEN.

De ha lar honapon belul ez nem lesz jobb akkor tenyleg szakember.

2014. dec. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!