Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a baj velem és miért nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem és miért nem tudok senkit találni?

Figyelt kérdés
Nos...hol is kezdjem. Lányok terén nem vagyok túlzottan nyerő...A lányokkal valo kommunikációs képességeim nem tulzottan jók. Igazából bárkivel is kellene beszéljek nem megy. Egyáltalán nem mondanám magam jó pasinak. Sokan mondják szólítsak le lányokat de keptelen vagyok rá. Félek odamenni és ha odamennék is csak kinevetnének.Egyszerűen semmi önbizalmam. Utálom magam amiért ilyen szégyen vagyok... már a város és környékén elő lányok nagy részére már ráírtam de vagy nem volt válasz vagy flegmáztak velem. Ha megyek az utcán akkor is azt látom rajtuk, úgy érzem mintha leneznének. Számomra a lányok elérhetetlenek. Még barátnőm sem volt de már lassan 19 leszek... és fáj látni hogy mindenkinek van már valakije...bárhova megyek mindenhol a párokat látom...és ekkor tűnődök el azon hogy velem mivan?!?! Csak én vagyok ilyen szerencsétlen??? Hozzászolni nem tudok egy lányhoz sem de látom is rajtuk hogy egyáltalán nem is érdeklem őket. Úgy érzem örökké egyedül leszek. Mások olyan könnyeden találnak párt maguknak én meg csak itt szenvedek. Mintha én nem is érnék semmit sem. Akit szeretek vagy szerettem nem viszonozza. Mindenhonnan azt hallani a szerelem a legjobb érzés. De szerintem a legrosszabb...csak fájdalom jut belőle nekem. Már kezdek beletörödni hogy elég sokáig egyedül leszek még... nagyon sokáig. Nem a legjobb csajoknál próbálkozom mert tudom az full esélytelen. De hogy még minden más lány is elzavar az már rosszul esik. Szociális életről ne is beszéljünk. Csak néha a haverokkal találkozom de ennyi. Bárhova megyek mindenki arról faggat mivan a lányokkal...és még elég sokáig nem is lesz semmi. Most lehet mondani a hozzá állásommal van a baj de én ebben nem hiszek. Igazából már azon is gondolkoztam megkéne halni. Legalább a selejt génálloményom nem örökítem tovább...habár alapvetően igysem nagyon. És nekem mégcsak nem is a sex kell,hanem hogy legyen valaki aki szeret. Mert már eléggé magányos vagyok. Elegem van mindenből...szánalmas vagyok. Én egy rendes srácnak mondanám magam. De mindezek ellenére sem kellek senkinek,aki meg egy tapló bunkó azért meg megtesznek a lányok mindent és azt szeretik...egyik lány is inkább visszamenne a volt barátjához aki megcsalta mintsem megpróbálja velem. Egy lúzer vagyok...egy érzelgős,egyáltalán nem érdekes sőt eléggé unalmas csődtömeg...elegem van már abból hogy a kutyának sem kellek es nem érek semmit. Nemtudom mi velem a baj.:(. És eléggé kétségbe vagyok esve,mert minden este és reggel csak fájdalmat érzek. Világ életemben en csak maximum nézegethettem a lányokat. De mostanság már azt sem merem nagyon,mert minek ha úgysem kaphatom meg...es minden lány ugyanazzal a kifogással jött "van már barátom", de tudom hogy nincs és ez is szarul esik hogy hazudoznak csak...mert még annyira sem tartanak embernek hogy az igazat elmondják. Hogy ronda a pofám. De mindegy is. Előre is köszönöm a válaszokat mindenkitől. :(

2017. aug. 21. 23:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom a választ erre de hasonló helyzetben vagyok

18/f

2017. aug. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Ember szentem ne add fel és leginkább ne gondolj ilyeneket magadról, mert meglátszik ha a padlón vagy mindegy milyen jól rejtegeted. Itt szentem komolyabb gondjaid is vannak mint a lányok és előbb ezt kell magadban helyre tenni nem a csajozást. Ne gondolj olyanokra hogy meghalni meg hogy ronda vagy, ne! Hidd el tudom milyen érzés szingliként látni a barátaid meg úgy unblock mindnekit az életben hogy milyen boldog az életben. Én végig néztem ahogy a barátnőimnek sorra lettek pasijai, dupla-tripla randikra mentek, boldogok voltak én meg ültem és keseregtem hogy biztos velemm van a baj hogy egy srác sem hajlandó velem még szóba állni sem. Hidd el tudom mit érzel mi lányok is átmegyünk ezen. De ember hogy várod el hogy valaki szeressen téged ha még te sem tudod szeretni magad? :) szerintem menj el a haverjaiddal bulizzatok érezzétek jól magatokat, mozdulj ki kicsit többet és ha boldog vagy és jól érzed magad a bőrödben akkor az önbizalmad is megjön :) ha pedig te nem érzed jól magad úgy ahogy kinézel akkor változtass járj el edzeni vagy ki tudja ti fiúk mit csináltok xD magad miatt változz meg ne a kis hang miatt aki a fejedben azt mondja hogy lúzer vagy, ronda vagy, szerencsétlen vagy. NE! Oké? Tudom nehéz és ajj biztos nem sikerül de tudom mit érzel. És ezért kérlek erre mert ez mindennél jobb mint azt mondani hogy meg akarsz halni :c na szóval ne itasd az egereket ittak ők eleget, csak érezd jól magad az életben menj az árral és tanuld meg önmagad szeretni és más is szeretni fog :) (ez de jézusos duma volt elnézést xD) 17/l
2017. aug. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Jérj rengetegszer haverokkal programolra (pizzázés, mozi, bulik...stb) ha rondának tartod magad próbálj öltözködéssel, és fodrásszal javítani. És sokat beszélgess. Nincs jobb megoldás. Idővel javulni fog a kommunikációs készséged.
2017. aug. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezdj el gyúrni, mert ha kipattintod magad, egy az h jobban is nézel ki, a másik, meg h az edzés önbizalmat is ad.Ezen kívül meg ne agyalj azon h mit gondolnak rólad,ne érdekeljen mások véleménye, és az se h hogy nézel ki.És ne úgy akarj ismerkedni h ráírsz valakire, hanem élőben biztosan lesz olyan aljalom hogy valakivel összeismerkedhetsz.De ne az látsszon h akarsz tőle valamit,hanem csak spontán.Aztán el kezdtek beszélgetni és kialakul a dolog. Ja és ha van valaki kiszemelt,ne akard nagyon gyorsan fel szedni, adj a dolognak időt, akár 1-2 hónapot is,hosszú távon Megéri:).
2017. aug. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkitől ;). De ettöl függetlenül nem hinnem hogy lenne esélyem valaha is bárkinél...biluzni nem járok szinte soha és elhívni is ritkán hív el bárki is. Antiszociálisként nehez nehez kapcsolatot létesítenem bárkinél...az edzéses téma meg...hát nem az én asztalom. Kissé duci vagyok de nem ez zavar. Hanem az ha már csak kicsit is más vagyok mint kellene akkor már nem vagyok jó. Mert mindenki az izmos magas pasikat akarja de én nem akarok ilyen lenni. Nem akarok olyan lenni mint a többi pasi,mert manapság a legtöbb már ilyen. Nekem van egyéniségem. De ha egy lánnyal kéne beszélnem leblokkolok. Ők érzik magukat kínosan mert nem beszélek. És ezert próbáltam mar társkeresőket meg facbookon irogattam,mert élőben nem tudnék megszólalni és oda sem mernék menni a kiszemelthez,és azt gondolná az ember hogy annyi lány közül mint amennyire én már ráírtam táncsak lesz már legalább egy akit érdeklek...de nem. És ezert irígy vagyok másokra mert nekik megy. Lehet túlságosan jófiú vagyok...mert ahogy látom manapság a bunkók,a rosszfiúk kellenek mindenkienk. Ez a mai világ egy undorító hely már manapság. Ez a felszinesség. Mindenki a külsővel foglalkozik örökké. Lehet pár évtizeddel hamarabb kellett volna születnem,mert manapság ha rámnéz valaki akkor látszik rajta hogy lenéz engem. De mindegy is...köszönöm a válaszokat mindenkitöl.
2017. aug. 22. 21:48
 6/16 anonim ***** válasza:
Csáó, ha gondolod dumálhatunk. Én már betöltöttem a 19-et, ugyan ebben a cipőben jártam, mint te, viszonylag már kinőttem. Hidd el az edzés tényleg segít. Ne kipattintani akard magad a csajokért, mert ilyenből sok van. Az edzés nem ez. Egy rendszert visz az életedbe a kajával, illetve a folytonos tervezésekkel, amiket az elején utálni fogsz, később meg imádni és hiányozni fog ha kihagyod. Magadért csinálj mindent, de mondom írj rám, szívesen dumálok bármiről veled, mivel tudom, hogy most mit élsz át. Étrendtől egészen edzéstervig bármiben tudok segíteni, ha közel laksz (Tolna-Dombóvár), akkor akár edzésben is segíthetek ha elhatároznád magadat. :)
2017. aug. 24. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Úgy érzem inkább nőgyülölő leszek ;). És maradok a 4 fal közt ;).
2017. okt. 2. 19:43
 8/16 anonim ***** válasza:
xd az szép
2017. okt. 3. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát inkább jobb nekem nők nélkül ;). Egyik sem érdemel meg engem,és nem érdekel találok e valah is valakit...Minek erölködjek ha úgysem fog menni ;). Köszönöm mindenkinek a választ :).
2017. okt. 4. 16:10
 10/16 anonim ***** válasza:

Dude. Haveer. Legyél laza. Éldd a saját életed.

Legyen önbizalmad...

2017. okt. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!