Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Sose fogok találni senkit? 19...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose fogok találni senkit? 19 éves vagyok és leszbi eddig még sajnos nem volt barátnőm tudom hogy fiatal vagyok még de nem értem mért nem akar össze jönni soha ez a dolog.

Figyelt kérdés
Nem vagyok ronda mert srácok közül is többnek tetszem ,meg volt pár lány is azért akinek igen sose mondták még hogy az lennék,tehát nem az a probléma, általában az hogy hamar meg szakad a beszélgetés vagy mindig el tűnik az épp aktuális személy. Úgy érzem már lassan lehetetlen bárkit is találni több társkeresőn is próbáltam már és ki tartó voltam sokszor nem rajtam múlott ez az egész, mindekivel próbáltam jó fej lenni meg nem unalmas . Pestre nem nagyon tudok el jutni szórakozó helyre nem ott lakok, néha el gondolkodok hogy jobb lenne beletörödni hogy nem lesz senki. más is van ilyen helyzetben?

2017. jún. 5. 18:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez nem a leszbiséggel függ össze szerintem. Egyszerűen valamiért így alakul mindig.
2017. jún. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem térsz át a pasikra?
2017. jún. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem próbálkozz tovább es sekerülni fog. Meg sokszor a legváratlanabb pillanatokban találsz rá valakire aki tökéletes lesz neked. :)

Nekem van pár leszbikus ismerősöm és ők is találtak párt.

19/L

2017. jún. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
11%

ha tipikus leszbire vágynál azaz maszkulinabb egyénre akkor már rég lenne párod....a gond az hogy te (szerintem) inkább azokra a biszex csajokra vágysz akik annyira szexik hogy az összes hapsit megkapják és ez untatja őket szal azzal szereznek új impulzusokat maguknak hogy lányokkal is hancúroznak....na hogy egy ilyen lányt felszedj ahhoz a szimplán szépnél is szebbnek kéne lenned

Üdv a férfiak nehéz térfelén!!!

2017. jún. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem sem jön soha össze... Azért kitartást! :) 17/L
2017. jún. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt meg baratnom, pedig en is probalkozom remdesen, de nincs is tul sok lehetoseg igazabol itt vidéken, de azert nem szabad feladni😊 Sok szerencsét kívánok a továbbiakban, maradj kitartó!

18/l

2017. jún. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kérdező és válaszolók akik ezzel a problémával álltok szemben.

Miért nem próbálkoztok olyan társkeresőn ami direkt nektek van kitalálva, vagy nektek is van saját szekciótok egy ilyen oldalon?


Sajnos nem olyan a világunk, hogy az ember bátran nyíltan felvállalhatná, hogy leszbikus, így nehéz megtalálni a szintén leszbikus (Vagy legalább biszex) lányokat. Viszont ahol jó eséllyel, hasonszőrű emberek gyülekeznek ott azért több az esély.

Ha nincs a közeletekben direkt nektek szóló szórakozóhely akkor próbálkozzatok a neten. Az is csak egy felület ahol lehet ismerkedni.

2017. jún. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#2,4: Hülye kérdésre hülye válasz. :)

Házhoz jöttél a pofonért.

2017. jún. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia!én is kb. ugyanebben a helyzetben vagyok,nem igazán jött még össze egy tartós kapcsolatom sem pedig én próbáltam... mindig olyat fogtam ki aki vagy megcsalt,vagy pár nap "kapcsolat" után közölte hogy "csak kíváncsi volt rá milyen lánnyal" de mégsem neki való a dolog.Ha nem kamus vagy aki csak a leszbikusok miatt tesz fel ilyen kérdéseket akkor: nyugi biztos összejön majd,egyszer.20/l/l
2017. jún. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Valamin változtatnod kell. Stílus, viselkedés, bármi
2017. jún. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!