Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a baj velem és miért nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem és miért nem tudok senkit találni?

Figyelt kérdés
Nos...hol is kezdjem. Lányok terén nem vagyok túlzottan nyerő...A lányokkal valo kommunikációs képességeim nem tulzottan jók. Igazából bárkivel is kellene beszéljek nem megy. Egyáltalán nem mondanám magam jó pasinak. Sokan mondják szólítsak le lányokat de keptelen vagyok rá. Félek odamenni és ha odamennék is csak kinevetnének.Egyszerűen semmi önbizalmam. Utálom magam amiért ilyen szégyen vagyok... már a város és környékén elő lányok nagy részére már ráírtam de vagy nem volt válasz vagy flegmáztak velem. Ha megyek az utcán akkor is azt látom rajtuk, úgy érzem mintha leneznének. Számomra a lányok elérhetetlenek. Még barátnőm sem volt de már lassan 19 leszek... és fáj látni hogy mindenkinek van már valakije...bárhova megyek mindenhol a párokat látom...és ekkor tűnődök el azon hogy velem mivan?!?! Csak én vagyok ilyen szerencsétlen??? Hozzászolni nem tudok egy lányhoz sem de látom is rajtuk hogy egyáltalán nem is érdeklem őket. Úgy érzem örökké egyedül leszek. Mások olyan könnyeden találnak párt maguknak én meg csak itt szenvedek. Mintha én nem is érnék semmit sem. Akit szeretek vagy szerettem nem viszonozza. Mindenhonnan azt hallani a szerelem a legjobb érzés. De szerintem a legrosszabb...csak fájdalom jut belőle nekem. Már kezdek beletörödni hogy elég sokáig egyedül leszek még... nagyon sokáig. Nem a legjobb csajoknál próbálkozom mert tudom az full esélytelen. De hogy még minden más lány is elzavar az már rosszul esik. Szociális életről ne is beszéljünk. Csak néha a haverokkal találkozom de ennyi. Bárhova megyek mindenki arról faggat mivan a lányokkal...és még elég sokáig nem is lesz semmi. Most lehet mondani a hozzá állásommal van a baj de én ebben nem hiszek. Igazából már azon is gondolkoztam megkéne halni. Legalább a selejt génálloményom nem örökítem tovább...habár alapvetően igysem nagyon. És nekem mégcsak nem is a sex kell,hanem hogy legyen valaki aki szeret. Mert már eléggé magányos vagyok. Elegem van mindenből...szánalmas vagyok. Én egy rendes srácnak mondanám magam. De mindezek ellenére sem kellek senkinek,aki meg egy tapló bunkó azért meg megtesznek a lányok mindent és azt szeretik...egyik lány is inkább visszamenne a volt barátjához aki megcsalta mintsem megpróbálja velem. Egy lúzer vagyok...egy érzelgős,egyáltalán nem érdekes sőt eléggé unalmas csődtömeg...elegem van már abból hogy a kutyának sem kellek es nem érek semmit. Nemtudom mi velem a baj.:(. És eléggé kétségbe vagyok esve,mert minden este és reggel csak fájdalmat érzek. Világ életemben en csak maximum nézegethettem a lányokat. De mostanság már azt sem merem nagyon,mert minek ha úgysem kaphatom meg...es minden lány ugyanazzal a kifogással jött "van már barátom", de tudom hogy nincs és ez is szarul esik hogy hazudoznak csak...mert még annyira sem tartanak embernek hogy az igazat elmondják. Hogy ronda a pofám. De mindegy is. Előre is köszönöm a válaszokat mindenkitől. :(

2017. aug. 21. 23:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Éljem az életem? XDD életem sincs úgy ahogy önbizalmam se ;). De már rég nem is érdekel a dolog ;). Belátom reménytelen vagyok és leszek is XDD Jobb lesz egyedül ;). Ez így van rendjén...magányos nyominak is lennie kell valakinek ;). Jelen esetünkben én töltöm be ezt a szerepet :). Én feladom inkább....bele kell törödnöm hogy forever alone leszek mindig :). Kösz mindenkinek hogy próbáltatok segíteni :). De lássuk be hogy rajtam nem lehet :).
2017. okt. 5. 17:56
 12/16 anonim ***** válasza:
én is ezt a szerepet töltöm be:) de abban nem értek egyet, hogy minket nem érdemelnek meg a nők
2017. okt. 6. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én is ilyen cipőben járok, próbáltam is közösségekbe beilleszkedni ,de sehova se kellek...
2018. jan. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Sajnos ez van. A helyzet még mindig kilátástalan részemről. A nők még mindig kerülnek. Már lassan 20 leszek de még sehol semmi... Ronda vagyok és egy vesztes. Egy lelki csődtömeg. Nem jó így élni... ez így nem élet hogy végig kell néznem ahogy mindenki boldog és mindenkinek sikerül találnia valakit. Én meg itt megkeseredve teljesen reménytelenül létezem csak nem tudom minek. Nincs értelme annak hogy éljek. Nem kellek senkinek. Tudom vannak nagyobb problémák az életben ennél. De attól még magányosan tengetni az életem(már ha ez nevezhető annak) nagyon nem kellemes. De ez engem már nem érdekel. Beletörődtem. Nincs nő akit érdekelnék. Talán elrettentő példanak még jó vagyok. Pedig nem mondanám hogy nagyok az igényeim... már beérném bárkivel. Nem fogom a nőket hibáztatni mert biztos velem van a baj... selejt termék. Elkell fogadni.
2018. szept. 6. 13:03
 15/16 anonim válasza:

Esetleg próbálj meg beszerezni egy kutyust vagy cicát az kicsit eltereli a gondolataid egy kis részét a lányokról, plusz a kutya miatt többet kell kimozdulnod és egy jó pont lehet a lányoknál :D na meg ha más nincs ő biztosan szeretni fog... komolyan gondolkodj el rajta :)


egy másik dolog lehetne egy ifi közösség, akár cserkészet vagy egy vallási ifi csoport tudom nagyon gáz meg minden mostanság a vallásosság de csak azok mondják akik nem részese ennek igazából egy csúcs szuper dolog. Szívesen fognak látni az a tapasztalatom és egy kisseb közösség tagja lehetsz ami segít majd feloldódni, kapcsolatot teremteni.


A fenti két tanács közül egyiket mindenképp próbáld ki ;) vagy hanem mindkettőt. Lehet hogy még nem jött meg az a személy akit neked szánt a sors :)

2018. szept. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Tudod. Az a helyzet hogy van kutyám. És néha úgy érzem őt jobban érdeklem mint az embereket általában. Nos én hívő nem vagyok nekem a vallásos dolgok eléggé hiteltelenek. Kövezzetek meg de én nem hiszek ezekben a dolgokban. De kinek mi :D. Nem ítélek el senkit emiatt. Hát az biztos hogy nem jött el az ideje hogy megismerjek valakit... nahh majd 50 év múlva. Majd akkor leszek elősször nővel XD már alig várom. Ilyen korban hamár az igazit nem is találom meg de kapcsolataimnak kellett volna már lennie. Úgy gondolom hogy így közel 20 évesen még nem volt senki akkor biztos nem a lányokkal van a baj hanem velem. Valami nem okes. A probléma valószínűleg velem van. :(.
2018. szept. 7. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!