Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok találni senkit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok találni senkit?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, pesti egyetemista, ez ELTE fizika szakos hallgatója. Nem vagyok szakbarbár, kifejezetten műveltnek tartom magam, mivel a családomban hagyománya van az olvasásnak, és a könyvek tiszteletére tanítottak a szüleim. Nagyon nyugodt természet is vagyok, nincsenek hangulatingadozásaim, és ha néha-néha sikerül egy lánnyal közelebbi szintre kerülni, akkor kifejezetten odaadó is vagyok, amellett, hogy figyelmes, nagylelkű és önzetlen. És ehhez képest végig csak a csalódások érnek, mert vagy még mielőtt akármi lenne, kosarat kapok, vagy például a legutóbbi kapcsolatom is másfél hónap után ért véget, mert "nem érezte magát szerelmesnek". Talán nem vagyok az a kifejezetten nagyon vicces fajta, de nem kell félteni, és elég vidám társaság is vagyok, valamint majdnem mindenhez hozzá tudok szólni valamilyen szinten, és akárkivel elbeszélgetek majdnem akármiről. Kedvenceim ugye az olvasás, színházba járás, túrázás a hegyekben, főzés, futás, filmezés, költészet, satöbbi. És mégis, valamiért soha nem jelentek senkinek sem többet egy egyszerű nagyon jó barátnál. Hogy lehet ez? Még csak csúnyának sem tartom magam annyira, bár tény is való, a kinézetemen semmi olyan nincs, ami miatt kétszer megnéznének.


Proof: [link]


És ezt most nem önfényezésből írom, én ilyennek tartom magam, másnak is ilyennek tartanak engem, viszont valami hiba mégis lehet az egyenletbe. Szeretném megtalálni, hogy változtatni tudjak magamon, és jobb emberré váljak, és jobb partnere lehessek a jövendőbeli páromnak. Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. jan. 21. 15:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
:( meg egy srác aki jobb képű nálam :(( barcsak én mondhatnám el magamról a műveltséget... Bár én gépelnék olyan helyesen mint te (mondjuk külföldi vagyok) szerintem egy normális srác sok jó tulajdonsággal! Nem itt kéne neked lenned biztos vagyok benne hogy találkozol majd az igazival... Csak ne siesd el!
2016. jan. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
talán az lehet a baj hogy túl visszafogott vagy,engem is dobott már barátnőm azért mert nem volt bennem meg a sokszínűség és ez ellen próbálok tenni,ahogy észreveszem ha nem vagy vagány,nagy képű,menő és gazdag elég nehéz normális párt találni én is próbálok tenni azért hogy sokszínűbb legyek,természetesen nem olyan akarok lenni mint amiket az előbb felsoroltam
2016. jan. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Valóban, én is gondolkoztam már ezen, hogy talán a rámenősség hiánya a legnagyobb bajom. Mármint kezdeményezek időről-időre meg minden, de mit lehet tenni, ha egyszerűen nem kapok visszajelzést. Mindenki iránt egy olyan alapvető tiszteletet és toleranciát tanúsítok, hogy ha azt kéri álljak le, akkor leállok. Talán itt a baj. De elvégre is a fenébe is, miért van olyan állapotban a világ, hogy mások elfogadása negatív dolog kell számítson az én szempontomból?
2016. jan. 21. 15:13
 4/17 anonim ***** válasza:
A rámenősség tényleg nagyban befolyásolja a dolgokat. És tudod, manapság már nincs kereslet a hozzád hasonló jártas emberekre akik többet látnak a világban mint egy "felszínes valami". Vannak persze kivételek de egyre elenyészőbb mennyiségben ami csökkenti az esélyeidet. Sok lány ( és persze fiúk is ) nem tud ilyen dolgokhoz hozzászólni mint költészet, tudományok. Ezáltal nem tudják értékelni, mert fogalmuk sincsen ezekről. De visszatérve az elejére lehet túl kiszámítható vagy. Próbáld lassan kimutatni az erényeidet, a titokzatosságot szeretik a nők. És ne gondolj úgy a csajozásra mint egy élet-halál harcra, legyél laza, hiszen ha egy csaj nem tudja értékelni ami vagy, az lehet hogy belül olyan üres mint ami mára divattá vált. Legyen önbizalmad, hisz bűn ronda srácoknak van jó csaja és fordítva is előfordul. Lényeg a lényeg, ne akarj görcsösen barátnőt jönni fog az hidd el, csak egyszerűen légy határozott és kissé rámenős. Amúgy hasonló vagyok mint te, ezért már rájöttem dolgokra. Bár azért érdeklődésben engem is überelsz. :D
2016. jan. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
20 évesen férfi az ember. Nem fiú. Lehet, hogy itt a probléma forrása.
2016. jan. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Azért mert nem vagy se Rájen Goszling, se kő gazdag, se rámenős. Ugyan ez a szerepem van, és a tököm tele vele úgyszintén. Ma a csajoknak vagy az előbb felsorolt kategóriák kellenek, vagy várnak, amíg eljön, mert ugye a ribi, 2x akkora mellű barátnőnek is összejött, hát nekem miért ne, nem is beszélve a jó kis szerelmes filmekről. Aztán majd 30 fölött bekattan, h még mindig senki, Berki Krisztiánnak meg már nem áll fel, vagy rég odébbállt, kellene egy normális pasi. Na majd ekkor....
2016. jan. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

5

Köszönöm a roppant építő kritikát, bár nem hiszem, hogy a fogalmazásomon kívül bármi egyéb hibázna ezen a téren.

6

Azért ennyire nem hiszem, hogy sarkos a válasz a kérdésemre, bár ki tudja :D

2016. jan. 21. 23:49
 8/17 anonim ***** válasza:

Hogyha nem hiányzik belőled a határozottság(ez nálam nagyon fontos, nem én akarok irányítani, tudja mit akar!) akkor szerintem nagyon vonzó lehetsz. Kicsit hasonlítassz apumra:D

Bár én fiatal lennék hozzád, biztos hogy találsz valakit! Eddig nem volt szerencséd, ha egyszer nem alakult ki akkor nem, de hamarosan ki fog:)

2016. jan. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Sajnos rajtad kívül még sokan vannak így. Manapság tényleg nincs nagy ''kereslet'' a normálisabb srácokra, csak az olyanokra, akik bunkók, nagyképűek, stb.. Aztán meg csodálkozik némelyik lány, hogy összetöri őt egy fiú, aki az előbb elmondott tulajdonságokkal rendelkezik.


18/F

2016. jan. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok, azaz rosszabb helyzetben, mint te. 36 / F


Én már sok mindent végigpróbálgattam, csajozós módszereket, ezoterikus technikákat :D , de elég régóta ugyanaz a problémám.


Tanácsot pont emiatt nem tudok adni, de gondolkodhatunk együtt.

2016. jan. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!