Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálhatta ezt a fiú?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatta ezt a fiú? Fiúk, mikor szoktatok így viselkedni?

Figyelt kérdés

Én 16 vagyok, a fiú 18, most végzett a suliban. Szeptember elején össze találkozott a tekintetünk, és azóta "szemeztünk". Nagyon sokszor utánam fordul, sokszor látom a folyosón hogy engem néz, rengetegszer egymás szemébe nézünk. 1-2 haverja is szokott rám mosolyogni,ill. volt egy eset, hogy ebédeltünk mi is, és ők is. És ők hamarabb leléptek mint mi, kb eltelt 20 perc, és láttam hogy az ebédlő közelében ülnek, és ahogy mentünk arra fele végig a szemembe nézett.

És amikor érettségiztek nekem is oda kellett mennem a suliba, és láttam őket hátulról. Éppen hátul vártam az ofőmet, mire észre vett a fiú haverja oda szólt a srácnak és ő megfordult, és jópár másodpercig a szemembe nézett.


Amit pluszba tudni kell: nagyon nagyon helyes fiúról van szó, habszolja a lányokat, sokat bulizik, bármelyik lányt el tudja csábítani. Illetve az ő osztályából jóba voltam 1-2 fiúval akikkel ugyan nem voltak húú de nagy haverok, de mégis csak osztálytársak voltak.


És nem lépett semmit. Nagyon csalódott vagyok, mert nem tudom hogy rohadtul hülyére voltam -e véve, vagy ennyire félt tőlem?


Nem vagyok ronda, jó pár fiúnak tetszem, szóval nem hinném hogy majdnem 1 évig azért nézett egyfolytában mert olyan ronda lennék... remélem.


Szerintetek ez mi volt?

Fog rám emlékezni?



2017. aug. 22. 23:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Jajj drágám, nem félt az tőled, csak játszadozott veled, hogy hátha bekapod a csalit és kihasználva a naívságod te lennél a következő lyuk azon a bizonyos övön.
2017. aug. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bezony bezony😉

Elsó mondja jól

2017. aug. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

:(

De más csajokra rá mászott, nálam meg semmi, csak nézett. De én nem néznék senkit 1 éven keresztül csak mert meg akarnám d...ugni, ha fiú lennék...

2017. aug. 22. 23:37
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
"Ha én fiú lennék" de nem vagy az és nem tudsz a mi fejünkkel gondolkodni, de segítek. Tegyük fel, menő pasi vagy, bárkiről le tudod dumálni a bugyit. Van egy szép 16 éves, naív csaj, de mellette meg még 10 másik. Eljátszod ezt a 10 csajjal, egynél úgyis bejön sőt, többnél is, és ha nála is akkor te vagy a menő csávó, hogy csak ránéztél és ennyi is elég volt. Nem minden fiú ilyen, de egy fiú akit a szerszám irányít az ezt csinálja.
2017. aug. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én így szereztem 22 éves kor9mra 110 nőt

90et ebből most nyáron😉😉😉


Egy nézés csodálra képes.

En meg cuki vagyok szerintük, lányok szerint😚


Miét nem mentél oda????

2017. aug. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Persze, majd pont én fogok oda menni a fiúhoz nem..... nő vagyok basszus. Ha valakinek nagyon tetszem akkor oda jön. Én megadtam a jelzést, 1 évig szemeztünk. Ha nem jött oda akkor ez van. Csak nagyon bánt a dolog. Amúgy lehet rá szántam volna magam az első lépésre, ha nem ilyen lenne hogy minden buliban más csajjal fekszik le.
2017. aug. 22. 23:47
 7/10 anonim ***** válasza:

Azt te honnan tudod?

Azt írtad elcsábitja őket, az simán lehet flört is érted...

Lehet csak rád vár😉

Van, hogy fiúk körbeveszik magukat más nőkkel hogy felhívjál a figyelmet.

2017. aug. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Joerious válasza:
Ha azt mondod, hogy jó csávó és sokat bulizik/csajozik, akkor ne várd, hogy ő lépjen, mert nemfog :D
2017. aug. 23. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nem jelenti azt feltétlenül, hogy csak cicázik veled, lehet, tényleg tetszel neki, csak nem mondja meg. Nálam kicsit más a helyzet de hasonló. Annyi, hogy neki én vagyok az első lány az életében, meg van köztünk 120 km.

Egy évben egy hetet találkozunk,( abban a táborban ahol megismerkedtünk) de azt az egy hetet állandó szemezéssel töltjük, plusz, amikor valamit odaad, akkor úgy csinálja, hogy hozzáérjen a kezemhez.

Amikor kettesben vagyunk, akkor felszabadult,vidám, beszédes, amikor megjelennek a többiek, már visszafogottabb, amikor meg a fiúk, akkor meg, mint ha ott se lennék. Ha én a busz elejébe ülök egyedül, akkor ő a busz hátuljában ül egyedül. Ha én a sor elején megyek kiránduláskor a sor elején megyek, akkor ő a haverokkal, a sor végén megy.


Lehet, hogy a haverjai miatt nem kezdeményez. Nincs az törvénybe foglalva, hogy: Márpedig csak a fiú kezdeményezhet. Kezdeményezz te, különben talál egy olyat, aki lép. Hajrá!!!

2017. aug. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azok alapján amiket leírtál róla, csak szórakozott veled. Erősen ajánlom, hogy ne ilyen fiúkkal foglalkozz, mert mellettük nem lelsz majd boldogságra.
2017. aug. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!