Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem, srácok ti szoktatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, srácok ti szoktatok igy viselkedni?

Figyelt kérdés
17 èves vagyok . A pasi 18 . 3 éve "huzzuk '' ugymond egymást . Règen nagyon bunkó volt velem ( 3èvvel ezelőtt) aztán rá egy èvre "megbánta'' ès igazán törődött velem . Ès èn kezdtem el ''drámázni'' meg elèg szemètül viselkedni . Aztán nem beszèltünk sokáig és ő összejött egy màsik csajjal ... pár hónap mulva szakitott a csajszival . És a lány elmobdta nekem ,hogy amig együtt voltak sosem foglalkozott a pasi vele ès mèg engem szeret .... Egy hetevolt a szülinapom .. írtam neki egy sms-t ,mert nem lehet sehol sem már elérni . Ès ezt a számát is a legjobb haverja adta meg ... egy hete irogatunk ,mert most a szülei nem engedik sehova . Az apjának dolgozik .. de ezzel nincs semmi baj jelenleg .. de parasztul ir nekem , èrzem ,hogy valami baja van ,de nem mondja el ,mert nem bizik bennem ugy èrzem . Sosem kèrdez rólam semmit . Hogy lehet valami ennyire bonyolult? Egy napja már vissza sem ìrok . Jobb ha hagyom .. igaz?

2017. aug. 11. 00:14
 1/3 anonim válasza:
,, Ha nő vagy tudj elmenni, értékmérődet magadba, s ne a férfi tetszésébe helyezni '' :)
2017. aug. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát bizony el kell engedned....
2017. aug. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ott bizony gondok vannak, ha egy 18 évest nem engednek sehova.
2017. aug. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!