Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejöttem vajon neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel egyszer találkoztam úgy, hogy ő nem ismert engem, de èn őt igen...aztán láttam rajta, hogy felvillant a szeme rám(meg az enyém is rajta:D)..

Szóval én megtudtam hol lehet elérni, de nem akarom, mert gáznak gondolom, hogy neten keresztül írjak rá. Igy nem tudom egyáltalán hogy vegyem fel vele a kapcsolatot, max élőben lehetne, de hát franc se tudja mikor találkozok vele... Van más lehetőség, hogy kommunikálhassak vele?...18 éves fiú vagyok.


2017. aug. 24. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz vele mostanaban talalkozni, akkor irj ra. Annyira nem gaz, foleg ilyen esetben nem.

17/L

2017. aug. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kifetettem neked priviben a válaszomat :)
2017. aug. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

irjál neki

ez ma alap dolog, főleg hogy már láttad

2017. aug. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

Tényleg azt látom, hogy a mai fiatalság nem tud csajozni.:D Ird neki ezt:


Veled:


A, Meginnák egy kávét

B, Megennék valamit

C, Meginnék valamit

D, Megbeszélnék valamit

E, Megtennék valamit


Melyiket választod?


(Legyél intelligens, kulturált és ne túl rámenős. Ez a csajoknál bejön.)

2017. aug. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat. Megpróbálom.
2017. aug. 24. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!