Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezeknek a lányokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezeknek a lányoknak most bejöttem vagy vajon miért történt ez?

Figyelt kérdés
Ma voltam a városban és mivel jó idő volt rengeteg ember volt. Aztán egyszer csak észrevettem, hogy egy-két lány ahogy velem szembe jött úgy elkapta a tekintetem és több másodpercig is néztük egymást, ahogy elsétáltunk egymással szemben. Aztán olyan is volt, hogy ilyen 14 év körüli csaj is ott állt és rám nézett és így tartotta egy ideig, aztán elnézett, de valahogy furák voltak, mert szinte több másodpercig néztük egymás tekintetét. A legtöbb csaj észre sem vesz meg rám se néz, erre 3-4 lány ma meg másképp viselkedett és ráadul nem csak egy másodpercig hanem több másodpercig így tartották a szemkontaktust.
2014. máj. 24. 23:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elaludtad a hajad.
2014. máj. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Vagy mert furán nézel ki,esetleg ronda vagy.

Ne vedd magadra,de ezeket a lehetőségeket se szabad kizárni.

2014. máj. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tetszhettél nekik. Engem is mindig akkor bámulnak meg, amikor abszolút nem is számítok rá.:)
2014. máj. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ne már, akkor a legtöbb lány miért nem szokott észre sem venni általában?
2014. máj. 24. 23:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja, nekem meg véletlenül megérintette a kezemet a pénztároscsaj vásárláskor, és elmosolyodott. Vajon kérjem meg a kezét?
2014. máj. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak a kommentek miatt vagyok itt.
2014. máj. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
JÓl van értem, csak semmi önbizalmam és valahogy akkor is furán érzem, hogy a legtöbb lány észre sem vesz, ma meg rögtön 3-4 lány is felfigyelt rám valamiért. Mondjuk jó sok lányt láttam ma, lehet a nagy számok miatt történt ez.
2014. máj. 24. 23:41
 8/11 Mr. Truth ***** válasza:
Ma elmentem cigit venni és a dohányboltos csaj rámmosolygott... Szerintem jelent valamit mert esőben nem megyek el kapucni nélkül cigit venni...
2014. máj. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kár, hogy pont nem volt velem senki sem, akkor kaphatnék talán normális választ is.
2014. máj. 24. 23:50
 10/11 anonim ***** válasza:
én lány vagyok, és ha megyek az utcán, egyáltalán nem érdekelnek azok a csávók, akik szembejönnek :D csak max ha valaki már tényleg nagyondurván jól néz ki, de ő sem érdekel, csak így hmm :)
2014. máj. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!