Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek van esélyem a...

Szerintetek van esélyem a lánnyal folytatásra, vajon bejöttem neki vagy csak eltűrte, amit tettem vele?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy lánnyal és dumálgattunk, sétáltunk kicsit, aztán egy nyugis helyen megálltunk én meg magamhoz húztam és megöleltem hátulról, így voltunk egy ideig, majd annyira feligatott a helyzet, hogy elkezdtem csókolgatni először a nyakánál, majd az arcát is. Nem ellenkezett, de nem is éreztem semmi olyat, hogy hű, de jó lenne ez neki, bár nekem jó volt az biztos. :D Amúgy azt megfigyeltem, hogy mosolygott is rám meg sokszor nevetgélt a szövegeimen, de sajnos elég ronda srác vagyok, szóval ezért sem tudom van-e esélyem a folytatásra.

2014. júl. 16. 10:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Azzal kellett volna kezdened, hogy megcsókolod. Aztán jöhettek volna ezek a dolgok.


De amúgy ha már ezt is hagyta, azért elég nagy esélyed van a dologra.


Persze ne vedd 100%-ra. Én is voltam már olyan lánnyal, akivel az első randin összesen vagy negyed órát csókolóztunk és eléggé elvarázsoltnak nézett ki. Aztán a második randi elején közölte, hogy a barátjával, akivel egy héttel korábban szakított, inkább újra megpróbálják, ezért hagyjuk a dolgot. Szóval ezután is érhet még pofára esés, persze. Amíg nem hatoltál a testébe a farkaddal, addig ezer banánhéj van, amin elcsúszhatsz az addig vezető úton. Sok sikert!

2014. júl. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!