Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok/Nők! Ti csak a helyes...

Lányok/Nők! Ti csak a helyes pasikat bámuljátok meg az utcán? Vagy úgy mentek el mellettük, hogy nem nézitek meg őket?

Figyelt kérdés
a második kérdésnél arra gondolok,hogy előre néztek,nem fordítjátok a fejeteket a fiú felé

2013. szept. 6. 15:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én minden fiút megpillantom.vagyis megnézem:-P L/11
2013. szept. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Általában nekem más a "helyes" pasi, mint másoknak.

De azt szoktuk megbámulni, aki tetszik.


Vagy furcsán van felöltözve. :P

2013. szept. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Vagy azt nézem meg, aki helyes vagy aki annyira ocsmányul van felöltözve, hogy nem tudok nem rá nézni :D


Ha az első, akkor csak akkor nézek rá észrevehetően, ha tudom hogy ma jól nézek, sikerült rendesen megcsinálni a hajam. Ha az adott nap nem vagyok magammal megelégedve, akkor inkább rá se nézek :D

2013. szept. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
én észrevettem,hogy amíg messze vannak a lányok,addig meg-meg néznek de amikor elmennek mellettem rám sem néznek..nem értem :D
2013. szept. 6. 15:24
 5/13 anonim ***** válasza:
Nézd te őket, aztán csak össze akad a tekintetetek.
2013. szept. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én helyes vagyok és nem túl mainstream módon öltözöm. Minden ribi meg is bámul persze. Úgyhogy casht kéne beszednem. De, hogy én nem veszek fel István Dánieles fagott nacit, csukát, rayi sapival az is k isten.
2013. szept. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#5 amikor közel vannak akkor mindig nézem őket,de semmi :D csak mennek előre mint a lovak
2013. szept. 6. 15:32
 8/13 anonim ***** válasza:
én ha tényleg nagyon helyes pasit látok akk.kb addíg bámulom amíg látom xd
2013. szept. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Én általában távolról rá szoktam pillantani az illetőre viszont, közelebb érve viszont nem bámulok rá. Egyébként engem az szokott meg fogni, ha elmegyek mellette és érzem az a tipikus "Jó pasi illatot", megtudok őrülni ha finom parfümöt használ!:) 16L
2013. szept. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Attol függ. Ha latszik rajta, hoyg tudataban van a jokepüsegenek es ezzel hajlando is visszaelni, mar csak azert se nezek ra. Meg akkor se, ha ilyen tucatjokepü pasi.

Ranezni csak arra szoktam, akin latom, hogy ö is ram fog nezni. :)

22L

2013. szept. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!