Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Szerintetek ezek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek ezek vonzó tulajdonságok?

Figyelt kérdés

Szóval nekem lenne egy olyan problémám, hogy kisebb koromba kaptam egy-két rossz véleményt a mivoltomról és az önbecsülésem a padlón van. 175 cm magas vagyok, szőkés-barna a hajam, zöld a szemem (bár szerintem inkább fos zöld :D) sportos alkatom van, azaz nem vagyok kigyúrva, de valamennyire izmos vagyok. Ruhákból a gördeszkás ruhákat hordom (Vans, Supra, Dc...etc) A hobbim a kézügyességi játékok meg a zsonglőr cuccokhoz köthető, de a gitárhoz is konyítok valamennyire. A személyiségem meg ugye elég változékony, van hogy introvertált vagyok, van hogy extrovertált. Sok viccet mondok, amik között meg-meg bújik pár jó is. Nem túl jól szocializálódom, szóval először nem nagyon tudok beszélgetni másokkal, ezért is nehéz az ismerkedés, mert nem tudok egy normális szót egy lányhoz intézni.

Ha felmegyek chatroulettre, esetleg egy házibuliban sikerül beszélgetnem egy lánnyal, szokták mondani, hogy helyes vagyok, vagy aranyos, de valahogy mégse érzem magam annak. Szerintetek ezek valamelyike is jól hangzik? 17/f



2017. aug. 27. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem rossz az biztos. Nyiss az emberek fele, jarj el sokat otthonrol tarsasagba
2017. aug. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Lililili16 ***** válasza:

Szia!

Atyám múltkor pont egy ilyen fiu jött be nekem :D hidd el te egy tökéletes fiu lehetsz szerintem semmi baj nincs veled. Eleinte én is nehezen szocializálódom de aztán könnyen felszabadulok a fiuk közelében meg úgy viselkedek mint aki angyalt látott nem birok megszólalni sem gyakran :D önbizalmam nekem is nulla régebben csúfoltak mert dagi voltam kicsit de mostmár eléggé lefogytam de még ha elutasit valaki gyakran hiszem azt h velem van a probléma pedig mindenki azt mondja h szép vagyok meg aranyos.Szerintem neked minden tulajdonságod nagyon jó igazi álompasi lehetsz :D

16/L

2017. aug. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom hogy álompasi lennék, bunkó tudok néha lenni, de persze azért rászoktam jönni erre és bocsánatot is kérek emiatt. Társaságban én is alig tudok megszólalni, csak ha ott vannak a barátaim, új emberek közt nem érzem magamat annyira jól :D :O
2017. aug. 27. 19:02
 4/10 Lililili16 ***** válasza:
Jajj még ebben is hasonlitassz arra aki múltkor tetszett :D ő is olyan bunkó néha de ez nekem valahogy nagyon bejön nincs ezzel semmi baj :D
2017. aug. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Haha, akkor biztos egy alteregómat ismered :D
2017. aug. 27. 19:11
 6/10 Lililili16 ***** válasza:
Lehet csak annyi a különbség h ő még csak 15 fura h a fiatalabbak jönnek be de hát ez van persze túl éretlen még és azt mondta fiatal egy kapcsolathoz azt hittem mostanáig h sosem fogok hozzá hasonló fiut találni :D
2017. aug. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs baj veled. Úgy vagy jól ahogy vagy. Nem mindenki tud olyan hamar barátkozni (mondjuk én se 😅), de ettől még nem dől össze a világ. Idővel csak belejösz a barátkozásba. :)

17L

2017. aug. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az hogy helyes vagy-e teljesen relatív. Mindenki mást tart szépnek. Meg így neten keresztül elég nehéz lenne erről mondjuk véleményt mondani. Nekem volt már olyan, hogy egy srácot teljesen átlagosnak tartottam aztán a személyiségével úgy megfogott, hogy kezdett megtetszeni. Na de ennyit a külsőről.

A humor szerintem már egy pozitív dolog. Kell komolynak is lenni, de nevetés vagy mosolygás nélkül elég lehangolóan egyhangú tud lenni az élet. Írtad a zsonglőr cuccokat... szerintem az is pozitív, hogy vannak egyedi hobbijaid. Ezt azért nem űzi minden második ember, ráadásul gondolom nem is olyan egyszerű. A beszélgetés miatt ne parázz, ha nem érezd magadat túl szocializáltnak akkor szocializálódj. Menj el egyedül vagy legjobb haveroddal (lényeg, hogy ne egy felszínes barát legyen aki kiröhögne) egy teljesen ismeretlen szórakozóhelyre és ott ahol ugyebár senki nem ismer felszabadultabban tudsz majd lányokhoz odamenni és beszélgetést kezeményezni. Egy idő után látni fogod azt is kinél milyen témát kell bedobni. Esetleg olvass utána a testbeszédeknek is, ezzel fejlesztve magadat. Gyakorolni kell és idővel majd te is észreveszed, mennyivel lazább lettél. A kudarctól meg ne félj, csak az vall kudarcot aki meg se próbálja. Még egy jó tanács! Ha komolyabb barátnőt szeretnél szerintem ne ilyen helyeken keresgélj, nyilván nem most fogsz feleséget keresni ezért is írtam le a véleményem a bulizós ismerkedésről. Ott is van egy-két normális lány, de nehéz megtalálni őket.

18/L

2017. aug. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! A leírtak alapján ez így tök jó. A zöld szemet meg imádom szóval ez már egy plusz ;) Igazán szívesen ismerkednék veled

15l

2017. aug. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia.A leírtak alapján tényleg szinte tökéletes vagy :)Én például bírom a zöld szemű fiúkat :D Meg azt is,ha egy fiú sportos.Meg ha gitározik.(XD....mindent😂)Eleinte én sem szocializálódom jól,de aztán később már megnyílok mások előtt.Szerintem nem kell félned.Ha engem kérdezel egy tökéletes fiú vagy. :3 ;)

13/L

2017. aug. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!