Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnél visszahúzódó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnél visszahúzódó lánnyal/lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Eléggé visszahúzódó vagyok, és talán velük könnyebb lenne ismerkedni.


18F



2017. júl. 13. 20:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Az ilyen lányoknak is aktívabb, magabiztos srácok jönnek be inkább. Az oké, hogy neked így könnyebb lenne dominanciába kerülnöd, és wz valamwnnyire magabiztosabbá tenne, de alapjáraton nekik se kell aki félénk. Ők is olyat akarnak, aki mellett biztosnak érzik magukat, határozottságot önt beléjük is. Ha te nem vagy magabiztos, laza, nem leszel nyerő náluk se. És ne hidd, hogy amiért lyen vagy, te vagy a tökéletes, mert te ilyen-olyan jófiú vagy. Ha ilyennelbakarsz ismerkedni, akkor próbálkoz valami társkeresőn, mert ők isbinkább otthonülősek valószínűleg, úgyhogy társasági, nyilvános helyen csak ritkán látsz ilyeneket, legfeljebb úgy, hogy családdal van. Ezlrt inkább társkeresőn találhatsz ilyeneket főleg, vagy max, ha itt kapsz pár privátüzis fwlajáblkozást, amit kétlek, de nem lehetetlen.
2017. júl. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%

Jelen! 17/L

De nem akarok ismerkedni :)

2017. júl. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1.: Azért gondoltam erre, mert hátha könnyebb lenne velük beszélni.


2.: Szerintem attól még fogsz kapni 1-2 öreg csávótól levelet :D

2017. júl. 13. 21:03
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Nincs erre külön hely, szúrj ki az ismeretségi körödből egy annak tűnő lányt, és beszélgess vele.
2017. júl. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
És ha nem nagyon ismerek olyat?
2017. júl. 13. 22:16
 6/17 anonim ***** válasza:

elso.

ez nem igaz hogy nem kell nekik mert felenk. mindenki mas, en is felenkebb vagyok, es felenk srac jott be, a baratnom is, es o is utalja az ilyen magabiztos, nagykepu majmokat. Igazabol kozhelyeken, konyvtar pl. Ott tuti sok vissza huzodo lany van , vagy kicsit szerenyebb, muveltebbek. Esetleg kiallitason, vagy suliba, vagy interneten. :)

2017. júl. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én volnék ismét az egyes egyes. Nem hinném, hogy valaki azért mert magabiztos, bunkó nagyképű lenne. Én nem vagyok önbizalomhiányos, és akár hiszed akár nem, empatikus vagyok, rendes, nem vagyok bunkó lekezelő... Én, ha visszahúzódó lényoknál próbáljozok nagyon nyerő tudok lenni, mert képes vagyok beléjük önbizalmat adni. Érzik, hogy nem is kell nekik úgy viselkedniük ahogy, és sokkal oldottabbak leszenk, ami nekik egy nagyon jó érzés, és ezért mégjobban megkedvelnek. Szeretik, ha irányítva vannak. Mivel ő nem mer lépni, de legbelül ő is szeretne ismerkedni, ezért nekem kell ezt belőle kihoznom. Úgy, ha távolságtartóan nyámnyilán beszélek hozzá, akkor a barátnőjének hinne. Ha pedig szerinted, aki magabiztos, az beképzelt, akkor nagyon rosszul látod a dolgot. Na enyit akartam. Ja és az első írásom nagyon olvashatatlan. Telefonról írtam, és elfelejtettem visszacsekkolni.
2017. júl. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Szerintem bárhol,bármikor megpróbálhatsz beszélgetni egy lánnyal aki szimpatikus,mivel a visszahúzódó lányok sem csak a könyvtárban élnek.Tudom h nem könnyű,de az a lényeg h te kezdeményezz! Amúgy a visszahúzódó lányokkal sem könnyű ismerkedni(legalábbis magamból kiindulva). 18/L
2017. júl. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én is egy nagyon félénk lány vagyok, és első amit írtál rám pl nem igaz. Ha a srác se olyan hűde magabiztos, nekem is kicsit könnyebb. Mondjuk valamivel fiatalabb vagyok, most leszek 16.
2017. júl. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

9.: Én abban reménykedtem, hogy hátha találok egy olyan lányt, aki számára "jobb" lesz, hogy visszahúzódó vagyok :D


8.: Csak tényleg nagyon nehéz kezdeményezni. Főleg idegen emberekhez oda menni. Nem nagyon látok egyedül sosem lányokat a városban, de ha mégisy akkor sietnek valahova.


7.: Értem amit mondasz, és sajnos igaznak tűnik.

2017. júl. 14. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!