Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mit kéne kezdenem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne kezdenem magammal?

Figyelt kérdés

17 éves lányként tudom (vagy legalábbis merem remélni), hogy előttem van még az élet, így hülyeség azon filózni, hogy egyedül fogok megöregedni 69 macskával, amire ráadásul allergiás is vagyok. Ennek ellenére már évek óta nagyon bánt, hogy úgy érzem, nem vagyok jó semmire, rám nincs szüksége senkinek.

Hiába ismerkedem új emberekkel viszonylag könnyen, még soha nem találkoztam olyan sráccal, aki őszintén érdeklődött volna irántam. (Internetes Don Juanok voltak is és lesznek is, őket nem tudom komolyan venni)

Tehát nem az a probléma, hogy én hessegetem el magam körül a pasikat, pedig gyűlnek, mint molylepkék a fényre.

Akkor lehet, hogy a külsőmmel van baj? Lehet. De nálam sokkal csúnyább lányok is találtak maguknak már párt, ráadásul nem tartom magam rondának, inkább átlagosnak. Alacsony, normál testalkatú, fenékig érő barna haj, barna szemek...

Mégis több mint valószínű, hogy azért nem jön össze, mert nem merek kezdeményezni. Persze, ha valakin látom, hogy nem az a típus, aki elzavarna, meg tudom szólítani, el tudok beszélgetni bármilyen témáról, akár még a tetszésemet is megpróbálom a tudtára adni érintéssel, vagy valahogyan, de vagy minden fiú akit ismerek töketlen, vagy tényleg nem vonzódik hozzám senki.

Valójában annyira nagy gond nem lenne a szingli léttel, csak mélyen legbelül érzem, hogy addig nem fogok tudni megszabadulni az önbecsülési problémáimmal, amíg nem találkozom valakivel, akivel megvan a kölcsönös vonzalom. Ha pedig mégsem ez a probléma, akkor legalább tudnám.

Na, ha valaki végigolvasta az agymenésemet: várom a tanácsokat. Lehetőleg azon kívül, hogy próbáljak meg felszedni valakit, mert próbáltam, nem jött be, és csak még mélyebbre süllyedtem. Tisztában vagyok vele, hogy ez a legkézenfekvőbb megoldás, mégsem érzem magam képesnek a nyomulásra. Képet nem küldök senkinek, ne is zaklassatok ezzel.



2017. aug. 31. 17:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"69 macskával"

Pont 69? xD


"Internetes Don Juanok voltak is és lesznek is, őket nem tudom komolyan venni"

Miért is? Interneten is léteznek komoly fiúk, komoly ismerkedési szándékkal.

2017. aug. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Írtad, hogy voltak már, akik érdeklődtek, utána meg azt, hogy nem. Akkor most hogy is van?:D Valamint lehet, hogy a személyiségeddel lehet a gond? Ha már más nem, max ez lehet. Vagy egyszerűen nincs szerencséd.
2017. aug. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hát igen, 69, hogy legyen valami pikáns is az életemben :P


Eddig nekem csak olyanokhoz volt szerencsém, akik vagy azzal kezdik a beszélgetést, hogy én vagyok számukra a legfontosabb a világon, vagy a világ másik felén élnek, vagy Abdullah.

2017. aug. 31. 17:29
 4/13 A kérdező kommentje:
#2-es... hmmm... szerintem valamit félreértelmeztél, mert pont azt írtam, hogy nem érdeklődik irántam senki. Lehet, hogy túl körmönfontan fogalmaztam.
2017. aug. 31. 17:30
 5/13 anonim ***** válasza:
Jól fogalmaztál, lehet az én agyam nem tudta értelmezni első átolvasásra a fáradtság miatt, bocsesz érte:D De ha voltak már próbálkozások, akkor van remény. Még ha azok nem is sikerültek jól, de legalább volt valami.
2017. aug. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Roflkopter ***** válasza:

tudom, direkt leírtad h nem olyan válaszra vársz, hogy előtted az élet , de így van. A fiúk később érnek párkapcsolatok terén ezért is járnak mindig idősebbekkel a lányok. Valószínűleg nem veled van a baj, egyszerűen 17 évesen ha csak magamra gondolok elmondhatom hogy nem igazán érdekeltek a lányok (mondjuk volt barátnőm de csak mert mindenkinek).

Elég nagy szerencse kell h ilyen korban egymásra találjon két ember. Esetleg azt tudom ajánlani, hogy légy rámenősebb ha mindenképp akarsz valakit magad mellé.

2017. aug. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Mégis több mint valószínű, hogy azért nem jön össze, mert nem merek kezdeményezni."


Mi lenne ha egyszer esetleg megpróbálnád? Még az is lehet hogy valami jó sülne ki belőle?

2017. aug. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Összegezzük! Az interneten szerinted minden fiú perverz és idióta, ezért ez a lehetőség szóba se jöhet, kezdeményezni pedig nem kezdeményezel. Oké. De akkor ne is csodálkozz, hogy nincs párod!


Kedves lányok! Ugyanannyi jogotok van kezdeményezni, mint a fiúknak, úgyhogy ha tényleg akartok valamit (önmagatok sajnáltatásán kívül), akkor ne csak várjatok, hanem próbálkozzatok, kezdeményezzetek ti is, és ha akkor se jön össze semmi, akkor jöhettek ide panaszkodni.

2017. aug. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 I noor Y ***** válasza:

Ha jol olvastam nincsenek ismerkedesi problemaid

Ez fontos, mert igy a jovoben magabiztosan torekedhetsz arra h viszonylag tobb emberrel megismerkedj

Nem illik mindenki mindenkihez

Meg lehet nem talalkoztal azzal aki hozzad illik

Szval h mit kezdj magaddal?

Figyelj oda saját magadra , hogy kijavithasd a hibaid egy reszet es elvezd h meg szingli vagy es h meg nem csalt meg senki...en is ezt teszem

Es legyel turelmes

2017. aug. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A leirtak alapjan pontosan latszodik mi kell neked. Kell valaki aki erezteti veled h szep vagy, hogy vonzo vagy, es aki megadja neked azt a gyengedseget amire vagysz. Igaz?
2017. szept. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!