Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kezdjek magammal? Hiányzik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek magammal? Hiányzik egy kapcsolat? 17/F

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, még sosem volt barátnőm de ennek meg is van az oka.

Már 13 éves korom óta egy másik országban élek, ahol eleinte fiú iskolába jártam. De akkor még nem is volt olyan vészes.

Most pár hónapja mintha valami nagyon de nagyon hiányozna az életemből.

Már másik iskolába is járok, de sajnos teljesen más vallású lányokkal vagyok körülvéve, és ha szeretnék az egyiktől bármit is, felkéne vennem a vallását. Inkább ezt kihagyom.

Az utóbbi pár hónapban egyszerűen vágyok egy kapcsolatra, arra hogy megöleljek valakit, közös programokat töltsünk együtt..

De sajnos ez nem adatik meg.

Ha látok egy fiatal párt sétálgatni kézenfogva, már el is kap a féltékenység roham.

Már ott tartok, ha látok is egy képen egy szép lányt, azonnal szerelem első látásra :S

Valahogyan úgy érzem hogy kezdek megőrülni a magánytól.

A külsőmmel-belsőmmel sincsen baj. (Nem nagyképűzésből.)

Szoktam Magyarországra járogatni, úgy hirtelen 2 hónap alatt már 3 lánnyal is közel kerültem, de inkább csak barátzónába sikerült eljutnom, mivel kevés az idő.. És hosszú a táv. Meg volt hogy keresték a lányok a társaságom, de sajnos nem tudok vele mit kezdeni, mivel a távkapcsolat nem működik.

Hogyan lenne egy olyannak barátnője, aki több ezer kilóméterekre lakik az szülőhelyétől?

A gond, hogy a magyar lányokért nagyon megőrülök, nekem nem kell az angol, nekem nem kell a muszlim. Nekem csak magyar. Ez is az oka hogy nincs barátnőm, mivel a közelemben nincsenek ilyen lányok.

Hogyan csillapídhatnám az "éhségemet"? Nem, nem együttlétre gondolok, hanem kapcsolatra.

Valakinek bármi ötlet? :/



2017. ápr. 8. 23:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit szúrós lesz a válaszom, de ez nekem megint egy ilyen "valami csaj írjon már rám privátba" típusú kérdésnek tűnik. Ha magyar lányokat akarsz költözz ide vagy keress egy magyar lányt ott. Ha meg nem akkor marad az ottani fehérnép.
2017. ápr. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Amint betöltöd a 18-at, visszajöhetsz ide, Magyarországra akkor is, ha a szüleid ezt nem akarják (?). Azt az egy évet meg valahogy húzd ki, vagy annyit akár távkapcsolatban is végig lehet "szenvedni".:D
2017. ápr. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#1 Nem, nem azért írtam ki. Csak gondolom mindenki volt már ilyen lángoló tini korban, csak éppen nem tudom hogy lehetne átvészelni, enyhíteni.


#2 Ehh.. Nem hiszek a mesékben :D

Az olyan mintha nem is járna a két személy, csak beszélgetnek néha neten..

2017. ápr. 9. 01:50
 4/16 anonim ***** válasza:

#2 vagyok.

Ha időnként jössz Magyarországra, akkor tudnátok találkozni az adott lánnyal, tehát nem csak "neten beszélgettek", de ott van még a Skype is, ha éppen annyira hiányoztok egymásnak vagy valami...:D

Habár tény, hogy ritka szar kínzás lehet, de ha egyszer ennyire kapcsolatra vágysz...:D

2017. ápr. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#4 Évente járok haza, szóval ez nem nagyon működne..

Meg egy lányt ennyi idő alatt nem lehet teljesen megismerni. Nem tudom hogyan tudnám a gondolataimat terelni erről :/

Sehogy sem megy

2017. ápr. 9. 02:07
 6/16 anonim ***** válasza:
Verd ki , ennyi az egész , .
2017. ápr. 9. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Valamit félreértettél. Nem a szexre vagyok kiéhezve. Hanem a párkapcsolatra úgy magára.
2017. ápr. 9. 02:47
 8/16 anonim ***** válasza:
Miért nem jössz Mo-ra egyetemre? Amúgy meg nagyon sok magyar él külföldön,vedd fel az angliai magyarok csoportot facebookon (vagy ha nagy városban lakdz,annak is van tuti már csoportja) és írogass lá lányokra,hogy nincs e kedvük valamit csinálni a szabadidőben. Én frankfurt mellett lakom nálunk ez nagyon jól működik
2017. ápr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#8 Itt élek szüleimmel. Nem iskola miatt vagyok itt kint.

A mi megyénk el van átkozva, itt ha van is magyar, az nem igazi magyar. Csak roma van. (Az alja..)

2017. ápr. 9. 20:41
 10/16 anonim ***** válasza:
Attól,hogy a szüleiddel élsz kinn,még jöhetsz magyarországra egyetemre! Nem is egy ilyet ismerek,akik haza jöttek tanulni!
2017. ápr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!