Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha még vonzónak tart, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még vonzónak tart, van értelme reménykednem?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden, a lényeget nem kihagyva összefoglalni.

Szóval 2 éve összejöttem valakivel, akit már előtte is ismertem 4 éve és fokozatosan ismertük meg egymást, lassan szerettünk egymásba. Szóval nem az a fajta kapcsolat volt, hogy ma megismertelek, holnaptól meg már "járunk". (Az ilyet gyerekesnek is tartottam mindig.)

Fél évig voltunk együtt és nagyon sok szépet éltünk át. Aztán ő azt hitte megcsaltam és ezen csúnyán összevesztünk. Egy évig nem kommunikáltunk és nem is találkoztunk. Nagyon magam alatt voltam. Aztán az elmúlt egy évben néha összefutottunk és legutóbb megbeszéltünk mindent. Már egy éve van valakije. Bocsánatot kért, amiért akkor így viselkedett és nem hitt nekem. Láttam rajta, hogy szereti a mostani párját, de közben bókolt is nekem. Láttam a szemében, hogy ugyanúgy vonzódik hozzám, mint régen. Jelenleg ez a helyzet. Nem keressük direktben egymás társaságát, de írunk egymásnak sms-t ünnepekkor és szülinapokon, illetve ha összefutunk, el tudunk beszélgetni. Ha legalább ilyen szinten részei maradunk egymás életének és ő még vonzónak tart, akkor reménykedhetek, hogy egy nap még újra összejövünk?



2016. okt. 11. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Naiv...
2016. okt. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Nem. Nem érdemes reménykedned.

Csak vonzónak tart,ennyi.

Neki már van valakije,rég túl lépett rajtad.

Ha igazán fontos lettél volna neki,nem állt volna ilyen dolog az utatokba,hogy “azt hitte,megcsalom...“

Akkor hitt volna neked...

Nem is lehetett ez az egész nagyon fontos,mást keresett,bocsánatot kért,amiért nem hitte el...

Nézd,zárd le a multat,nyiss mások felé.

Ha pedig a párja mellett próbálna esetleg téged fűzögetni,nem kell mondanom,hogy milyen ember...

Szóval ne reménykedj,keress társat magadnak.

Egyébként miből gondolta,hogy te félreléptél?

Miért nem tudtátok ezt akkor tisztázni?

2016. okt. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!