Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudom, mi tévő legyek!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, mi tévő legyek! Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
nyár elején ráírtam,és nyár végéig egész végig chateltünk,beszélgettünk,és én úgy voltam vele,hogy végre,tök jó,találtam egy fiút,aki tök normális,barátkozhatok vele. erre itt volt az első iskolai nap,és nem tudtam vele normálisan beszélni,alig nézett rám,és most már egyszavas válaszokat ír,ami nem annyira megszokott tőle,úgy érzem,hogy leszar.csak nekem jelentett valamit az a nyári barátkozás?lehet,túl közvetlen vagyok? amúgy az osztálytársam,félénk a srác,de másokkal tök jól elbeszélgetett. l 16

2017. szept. 1. 18:36
 1/1 Unicorniiiiiiiiiisss válasza:

Lehet hogy a haverjai(már ha vannak)előtt nem szeretne veled beszélgetni.

Vagy kérdezz rá hogy mi az oka ennek.

Hívd el mondjuk valahova csak ne moziba és étterembe. Mondjuk valami "Fiúsabb" helyre.

De lehet hogy egy kicsit tarts vele szünetet. Ne beszélgess vele egy kicsit. Lehet hogy ez segít. Vagy tedd féltékennyé. ;)

2017. szept. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!