Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy duci fiú hogy tudna csajozni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy duci fiú hogy tudna csajozni?

Figyelt kérdés
Egy kicsit túlsúlyos 14 éves fiú vagyok pontosabban a testalkatom (súlyom: 86kg, magasságom: 170cm) és egy lánynak se tetszem pedig próbálok jól kinézően öltözködni "divatosan", de gondolom ez nem elég nem adnátok tippeket egyaránt fogadok fiú lány tippeket csak azt is írjátok hogy fiúk vagy lányok vagytok

2017. szept. 3. 18:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

Ugy ahogyan egy másik kaliberű srác:D

L

2017. szept. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Ismerős a téma. Én azt mondom h légy önmagad. És példaul ha egy lany megtetszik beszélgess vele esetleg flörtölj ha díjazza akkor szépen lassan el lehet jutni egy randiig is akár.

17 F

2017. szept. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mit jelent a divatos öltözködés?

Nekem a mai divatban igen taszító ruhadarabok is vannak....:D

Amúgy, barátnőmnek pont a duci fiúk jönnek be.

Szóval no para.

2017. szept. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Senki sem mondta hogy ducin kell leélned az életed.

Egyébként attól még hogy duci vagy, lehetsz jóképű. A kettő nem zárja ki egymást.

2017. szept. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

14 évesen olyan simán le lehet fogyni, hogy el sem hiszed. Nem iszol kólát, meg nem eszel össze minden hülyeséget. Hús, zöldség, rizs, tojás, meg elmész futni, vagy beiratkozol focizni, bármi.


Ne divatosan öltözködj, hanem úgy, hogy karcsúsítson. Sötét színek, gallér, hajad karcsúsítson az arcodon.


Amúgy 14 évesen nekem se ment, szóval no para.


Add le a felesleget, és magad miatt.

2017. szept. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14 vagy, még bőven ráérsz. Addig meg elkezdhetnél lefogyni.
2017. szept. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát, ha a mai divatot követed akkor inkább körbe fognak röhögni mintsem jóképűnek, helyesnek találni téged... ahogy sokan írták már, legyél önmagad, és ne hagyd, hogy bármi vagy bárki befolyásoljon. Ha úgy érzed, hogy túl súlyos vagy akkor ez ellen persze tudsz tenni, de egyébként megmondom neked őszintén én se vagyok egy nádszál vékony gyerek. Vedd fel azt, ami neked kényelmes, viselkedj normálisan és biztos meg fogod találni azt, aki téged szeret majd úgy ahogy vagy


21/F

2017. szept. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a biztató szavait, mindegyiket megfogadom és az áliasz "divatos" alatt azt értettem, hogy nem hanyagolom el magam olyat veszek fel ami jól néz ki szerintem, de nem pávagyerek vagyok :)
2017. szept. 4. 17:46
 9/11 anonim ***** válasza:

"de nem pávagyerek vagyok :)"

Lehet, hogy ez a probléma!

2017. szept. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elég szerencsétlen korban vagy. Egy 14 éves lány inkább idősebb barátot szeretne, a tőled fiatalabb csajok meg még gyerekek. (Nem mintha te nem az lennél, de ők valóban azok.)
2017. szept. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!