Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt duci értelmes...

Vannak itt duci értelmes csajok? Nem csajozni akarok.

Figyelt kérdés

Vannak e itt olyan szèparcú teltebb lányok akik nem tudják elfogadi magukat ducinak è emiatt nincs senkijük?


Habár


2014. nov. 21. 12:45
 1/7 A kérdező kommentje:

Folytatom.....

.....habár agyilag teljesen normálisak.

2014. nov. 21. 12:47
 2/7 anonim válasza:
Ha nem csajozni akarsz, akkor vannak, igen.
2014. nov. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

És nem csajozni akarsz...

"akik nem tudják elfogadi magukat ducinak è emiatt nincs senkijük, habár agyilag teljesen normálisak"

Ebben nem érzel ellentmondást?

Nem leszólni akarom, én sem vagyok nádszál vékony, de vagy teszek ellene vagy elfogadom magam és nincs is ebből bajom.

2014. nov. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak èrdekel,hogy mást is zavar e a külseje mint engem. Nem èrtem mit kell barmolni.
2014. nov. 21. 12:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát valamilyen szinten zavar persze, hiszen a mai világban még a csapból is az folyik, hogy legyen tökéletes tested, mert ha nincs akkor értéktelen ember vagy. De amúgy alapvetően elfogadtam magam, és van párom is, ő is elfogadott, a családom is, a barátaim is, a munkahelyemen is...Szóval nem kapok emiatt negatív kritikát senkitől...
2014. nov. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
engem nem zavar a külsőm,duci vagyok de szépnek érzem magam:D
2014. nov. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én sem vagyok vékony és nem is vagyok kibékülve magammal,de igyekszem tenni ellene,na nem azért,hogy másnak bejöjjek csak hogy jobban érezzem magam.
2014. nov. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!