Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnám megtalálni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megtalálni a számomra megfelelő lányt? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már több ideje felmerül bennem ez a kérdés és hátha ti itt tudnátok nekem segíteni vagy valami.

Szóval 17 éves vagyok, de még komoly kapcsolatom nem volt. Nem nagyon gondolom, hogy a világ legrondább fiúja lennék, nyilván nem vagyok egy adonisz, de azért csúnya sem. Az utóbbi időben elkezdtem sok mindent megtenni ez ügyben, a nyáron fogytam 10kgt és sokat izmosodtam, elkezdtem igényesebb ruhákat hordani és adni a kinézetemre. Egyetlen baj, hogy 165 cm vagyok és ebben a korban elég ritka az ilyen magas lány. Elkezdtem ilyen cancer ismerkedős oldalakon próbálkozni, de értelmes lányokkal nem nagyon találkoztam. Nem tudom viszont hol tudnék megismerkedni egy lánnyal, bulikba nem nagyon járok és alkoholt is olyan 3 havonta egyszer iszok. Iskolában meg az iskola szintje miatt vagy nagyon buta vagy csúnya kinézetű lányok vannak. Leszólítani mást meg szerintem nagyon égő, nem nagyon menne magabiztosan az egész :D Sok lánnyal próbáltam ismerkedni, de egyszerűen nem találok olyat aki szimpatikus lenne, lehet ez azért van, mert fura személyiségem van. Viszont most főleg így a nyáron nagyon magányosan éreztem magam, és az sem segít sokat, hogy a baráti körömből majdnem mindenkinek van már barátnője. Ti hol ismertétek meg párotokat? Ha valaki tudna adni valami tanácsot azt nagyon megköszönném, egyébként meg köszi hogy elolvastad :))



2017. szept. 5. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én 150 centimhez a te 165 centid tökéletes :'D.

Amúgy hogy értelmes választ is adjak: ha van valamilyen hobbid (zene,sport,akármi) akkor ott tudsz ismerkedni. Eleve adott a téma is tehát ezen sem kell gondolkodnod. Esetleg ha van rá időd vagy kedved elmehetsz dolgozni (akár csak hétvégente) ott is tudsz ismerkedni ha olyan a munka. Én pl szombatonként jegyszedő vagyok koncerteken oda elég sok ember jár, mindig akad néhány aki szimpatikus és váltunk pár szót.

17/L

2017. szept. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bárhol lehet ismerkedni :) , pl: park,piac , utca , napokon ,rendezvényeken :) ,sok helyen lehet ismerkedni ,és ne félj csak ugy leszólitani egy lányt ,odamész és elhívod randira aztán ott kiderül hogy egymásnak valok vagytoke vagy sem
2017. szept. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szerintem a legtöbb lány örül annak ha egy fiú leszólítja. Csak legyél magabiztos.

Esetleg ha van még bármilyen tanácsra szükséged, írhatsz nyugodtan. :)

2017. szept. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
örülnek ha leszólítják? komolyan hol éltek ti?:D
2017. szept. 7. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem a legbunkóbb tinipcsát választod ki,amit lehet nehéz kiszűrni, akkor igenis örülnek neki a lányok! :) 17/L ... de persze az is kérdés, hogy hogyan szólítanak le... szóval nemár a szia cica van gazdád szöveggel...

Amúgy szerintem ne az interneten kezdj barátnőt keresni kérdező, mert sokkal személyesebb és szerintem szimpatikusabb mindenki számára ha élőben teszed... Ha most fogytál, izmosodtál, akkor tudom még biztos azért nem vagy 100% os önbizalom bomba ( ismerem az érzést, csak én csak fogytam lányként :D ) de azért csak érzed, hogy van változás és próbálj arra gondolni, hogy így már biztos sikered lesz...

na meg amúgy ha nem? Mi történik? :D leszólítasz egy szép lányt, legrosszabb esetben is elküld és soha nem találkozol vele többet életedben... aztán meg mész a következőhöz és talán ő sokkal kedvesebb lesz és megtalálod akit keresel :)

2017. szept. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!