Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden nő nem fogja megtalálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő nem fogja megtalálni a szintjének megfelelő férfit, ugyanis jóval több a csinos szép nő, mint a helyes, jó pasi?

Figyelt kérdés
Ha utcán járok, de ha társkeresőre is felnézek, azt látom hogy szinte minden nő csinos, szép arcú, viszont a férfiak között, úgy látom, nagyon kevés a helyes magas sportos jó pasi.
2016. aug. 26. 21:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem olyan dolog, amiből statisztikát lehet csinálni.
2016. aug. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Nőként én is azt mondom, hogy sokkal több szép nőt látni, mint helyes férfit. De nem minden nő a tökéletes külsőt részesíti előnyben, gyakran látok szép nőket átlagos, néha az alatti férfival kéz a kézben járni, ismerőseim között is vannak ilyen párok.


(Ezt mondjuk az itteni nőgyűlölők úgyis meg fogják cáfolni, és én leszek a hazug - pedig csak leírtam a tapasztalataimat)

2016. aug. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%
Hidd el, sok gyökér csicska férfi le megy pincsibe és csak azért keres jol hogy megfeleljen a nők kénye kedvének. Nőknél meg egyszerü a képlet, vagy van pénze a csávónak vagy nincs, ez utóbbiora rá se hederítenek. Pénzesek közt meg úgy válogatnak mint te a boltba a felvágottak közt
2016. aug. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Így igaz, több a szép nő. De nem csak pénzes pasik a befutók, hanem a magabiztos, határozott férfiak, akik nem szapulják a nőket!
2016. aug. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
ez így van kérdező! és hozzá tenném hogy sok jó pasi lesz átlagos csajjal :) én nem tartom magam csúnyának inkább átlag felülinek ahogy a visszajelzésekből is hallom és egy teljesen átlagos lánnyal vagyok és odáig vagyok átlagos kinézetéért egyszerűségéért. nem kell nekem bomba nő még ha lehetne is felesleges úgyis csak ráunnák mint az exemre :)
2016. aug. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
amúgy a (fiatal) nők külseje úgy általánosságban jó nagyot változott pozitív irányban az elmúlt évtizedben.. én 2003-2007 között jártam gimibe és 1-1 igazán finom darab volt.. ma meg?!?!! rengeteg középiskolás korú több mint vállalható lány van, hogy a főiskoláról/egyetemről ne is beszéljek...
2016. aug. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez nem csak a szépségben van így, hanem a diplomával kapcsolatban is. Egyre több a diplomás nő, a jelenlegi fiatalok között jóval több lány végzi el az egyetemet, így tuti nem fognak mind velük egy szintű végzettségű párt találni. A mai nyugati demokrácia világa egyre inkább a nőknek kedvez, mivel a nők egyre több helyen töltik be a férfi szerepeket, a férfiaknak már a nők is versenytársai a dolgozó szférában, sőt lassan több a nő itt mint a férfi.
2016. aug. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Minden nő nyilván nem fogja. Sajnos a nők legtöbbje valóban külcsín szerint válogat, nézz meg egy online társkeresőt mondjuk! Átlagos profilú pasas évente ír 100 levelet, és jó ha 1-re választ kap. Ha meg csinál egy kamuprofilt alfahím fotókkal, nyolc számjegyű keresettel, naponta kap 20 levelet úgy, hogy neki egyet sem kell írnia. Ez azért elég sokmindent elmond.


Normális nő sajnos nagyon kevés van, és épp ezért ők állandóan foglaltak. Kérdés, megéri-e beállni ötezrediknek a sor végére, ilyen tempóban úgy 2190 körül jutnál csajközelbe...

2016. aug. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%

"Ha meg csinál egy kamuprofilt alfahím fotókkal, nyolc számjegyű keresettel, naponta kap 20 levelet úgy, hogy neki egyet sem kell írnia. Ez azért elég sokmindent elmond. "


de b+ , azért ezen ne csodálkozzunk már !!! ha nem törődsz bele, hogy a jövendőbelidet valszeg már felpróbálta előtted néhány alfa féleség, akkor hagyd az árut a polcon és ne vegyél semmit...

2016. aug. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem azért írtam, mert csodálkozok :) csak a nyilvánvaló tényeket állapítottam meg. És persze jó volna változtatni ezen, de több ok miatt nemigen megy.
2016. aug. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!