Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Úgy érzem sose fogom megtaláln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem sose fogom megtalálni a megfelelő embert, törődjek bele?

Figyelt kérdés

Akármilyen pasival hozott össze a sors, egyik se illett hozzám, inkább az ellentétem volt. Bár nem volt túl sok kapcsolatom, igazán komoly meg még egyáltalán nem... Mindig kifogom a nagyszájú túlságosan magabiztos de egyben felületes srácokat, akikkel nem tudok egy jót beszélgetni. És ha jelzem számukra hogy valami nem oké, csak veszekedés lesz belőle. Úgy érzem sose vettek még komolyan csak egy "csaj" voltam a sok közül... Sose találkoztam még olyan fiúval aki mellett tényleg önmagam lehetek, de lehet hogy velem van valami baj.

20


2016. szept. 17. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
"mert neked is az alfahímek kellenek" hiszti indul 3...2...1... :D
2016. szept. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nem. Normális fiú kell, akivel lehet beszélgetni és hasonlóak vagyunk de ilyennel még nem igazán találkoztam.
2016. szept. 17. 13:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Kussolj! Inkább azzal foglalkozz,hogy rend legyen a házban!Értetted?
2016. szept. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rend van a házban. :)
2016. szept. 17. 14:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs rend! Innen látom! Egész nap csak lógsz a neten és nem csinálsz semmit. Emeld fel a segged és láss neki!
2016. szept. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mar kinosan mosolyogtam mikozben olvastam a kerdest... :)

Micsoda veletlen hogy mindig az ilyen srácokat fogod ki...

Nem tuddz vele ertemesrn beszelgetni meg csak egy csaj vagy a sok közül, de neked az ilyen pasik kellenek...

En nem vennek merget arra hogy meg sosem talalkoztal normalis fiuval...

(ja hogy azok csak luzerek, szerencsetlenek, meg különben sem veszem eszre oke)

2016. szept. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A helyesirasert meg bocsi, csak telorol vagyok.
2016. szept. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Titusztitusz ***** válasza:
Egy dolgot sohase adjál fel kérdező:A REMÉNYT...Mert aki a "reményt" feladja bármikor is,bármely téma kapcsán, ANNAK VÉGE VAN, ahogy mondani szokás...És értelmetlenné válik az élete...EZT akarod,mond? BÁRMIKOR,bármely életkorban találkozhatol az "igazival"...Még 80 évesen is...Szóval fel a fejjel!És ne csüggedj...
2016. szept. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
csak egy kérdésem lenne: miért voltál ezekkel a fiúkkal, ha nem érezted jól magad velük? mi fogott meg ezekben, az, h nagy arcuk volt, meg ledumálták rólad a bugyit? kellett a szex, vagy mi? (utóbbi se szégyen, csak mondd már el a miértet légy szíves)
2016. szept. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!