Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet hogy azért nincs barátnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy azért nincs barátnőm mert szörnyen alacsony vagyok? (170cm)

Figyelt kérdés

Lehet hogy ezért?

Nem volt még sose barátnőm..

Ha ciki ha nem..

16/f


2017. szept. 6. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Én meg 18 évesen 163 centi vagyok és voltak és vannak barátnőim. Nem a magasságon és az összes buta agymosott embereken múlik hogy összejösz valakivel hanem az önbizalom a tét.
2017. szept. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
170cm egyáltalán nem szörnyen alacsony... akkor lennél az ha csak 150cm lennél... De a 170cm szerintem átlag.. Persze kinek mi.. dee biztos vannak,lesznek olyan csajok akiknek bejönnél..Ne parázz.. 19F
2017. szept. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tökéletes a magasságod,nincs baj vele :D (158cm- lány)
2017. szept. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bátyám 167 cm-nek hazudja magát, de képtelenség, mivel egy magasságban vagyunk, szóval 163-64 cm lehet és már a második barátnőjével van együtt. 25 éves, de hosszú kapcsolatok voltak, a kapcsolatok között pedig volt már egy-két kalandja is, tehát a magasság nem mérvadó, főleg ha a lányok sem túl magasak.

Plusz 16 évesen még fiatal vagy, ráérsz. Nem kell ezen törni a fejed.

2017. szept. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedvesem 166 cm, mégis vagy párja :)


28n (169 cm).

2017. szept. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
170 cm nem alacsony szerintem(még nőhetsz is) :D 160cm-s 13 éves lány :D
2017. szept. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!