Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek lányokkal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek lányokkal?

Figyelt kérdés

Mindig izgulok,dadogok...stb.Azt szeretném megkérdezni hogy megy ennek a folyamata szórol szóra!


14/F


2017. szept. 7. 21:29
 1/5 Lililili16 ***** válasza:

Megnyugtatlak nem megy ez sehogy én is igy vagyok ezzel olyan zavarba jövök ha olyan fiúval beszélek aki tetszik hogy minden bajom van ma is az egyik megkérdezte hogy hivnak én meg csak bámultam őt és nem szóltam semmit végül egy barátnőm mondta meg a nevem :D

Szerintem ezt idővel kilehet majd nőni de ha nem akkor igy maradunk valaki majd biztos igy fog szeretni

16/L

2017. szept. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én amondó vagyok hogy gyere át hozzám, és bebetonozlak az ágyba. 32/f
2017. szept. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első, mintha magamat olvasnám, csak fiúban :D 16/f
2017. szept. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lililili16 ***** válasza:
#3 haha akkor végre van egy sorstársam :D
2017. szept. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekemis elég nehéz lányokkal ismerkednem (főleg személyesen), félek hogy valami rosszat mondok esetleg hülyeséget. :) 18/F
2017. szept. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!