Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnák megismerkedni más...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajesh kérdése:

Hogy tudnák megismerkedni más lányokkal? Miért nem jó a Facebook és a Tinder?

Figyelt kérdés
Én otthon ülő típus vagyok így nem szoktam eljárni sehova, viszont interneten meg nem tudok ismerkedni. Nekem az internetes társkeresés nem működik. Az első benyomást egy béna fénykép adja és ha le is írom azt hogy milyen vagyok attól még az nem adja vissza hogy pontosan mit gondolok. Ugyanez ha én próbálok másokkal neten ismerkedni.
2017. szept. 12. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Először is nem "tudnák", hanem "tudnék".

Másodszor, pedig tessék kimozdulni és személyesen ismerkedni, főleg ha tudod magadról, hogy nem megy neten.

2017. szept. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az a kimozdulós fajta nem tudok egy helyet sem Budapesten ahova mehetnék sszórakozni. Pl.a diszkók azok nem nekem valók.
2017. szept. 13. 11:44
 3/5 Zsóka__ válasza:
Szia! Én nő vagyok és az internetes ismerkedéssel nekem is ez a bajom. A fényképeim nem túl jól sikerültek, és ha küldök egyet, utána sokszor nem jön válasz. Szerintem az internetre sok kamu társjelölt van felrakva, azért, hogy nagynak tűnjön a választék és fizess elő. Kitartás kell hozzá, hogy találj valakit. Döntsd el, hogy találni akarsz valakit, ha nem sikerül, ne add fel, és folytasd tovább a keresést.
2017. szept. 16. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért a kérdező eléggé feketén és fehéren látja a dolgokat.

Először is, a jelenlegi párom tinderről van. Kb 4 hónapja vagyunk együtt, szóval oké még eléggé az elején vagyunk, de ahhoz képest, hogy a tindertől kb SEMMIT nem vártam, eléggé pozitívan alakultak a dolgok.


Én se vagyok valami kimozdulós, azt meg kérdező felejtsd el, hogy buliban ismerkedj, eleve szórakozóhelyen se találsz normálisat.

Próbáld lazábban felfogni a netes ismerkedést. Aki komoly szándékkal regisztrál, az úgyse egyetlen képed alapján fog megítélni. Lehet nem a legjobban sikerült képed van fent? Na és? Akinek komoly szándékai vannak, az öl bele annyi energiát, hogy megismerjen, vagy legalábbis elkezdjen veled beszélgetni.

Oké csomó ember nekem sem tetszett tinderen, volt aki tetszett volna, de a képei vagy a leírása alapján nagyképűnek tűnt, szóval azt hanyagoltam.

Volt aki viszont tényleg tetszett, így volt a párom is. Egy teljesen átlagos srácnak tűnt, a leírásában se volt semmi extra, csak a lényeg, hogy mi a hobbija stb. Szóval lájkoltam, majd ő is, és elkezdtünk beszélgetni. Ő egy sima sziával indított én meg megkérdeztem tőle mizujs, pedig elvileg így soha nem szabad indítani idegennek egy beszélgetést. :D Én akkoriban ezzel nem foglalkoztam mert tényleg nem vártam semmit az egésztől, és tessék mi lett belőle.

A tárkeresőnek pedig rögtön nem is kell visszaadnia azt, hogy mit gondolsz és milyen vagy.


Hangsúlyozom, aki meg akar simerni, az öl bele energiát.


23L

2017. okt. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Még egy:

Mint utólag megtudtam, először a páromnak unalmasnak tűntem. :D Konkrétan nem tudom meddig, de az első randiig biztos, viszont ő komoly kapcsolatot keresett, ahogy én is, szóval nem a profilképem meg a leírásom alapján ítélt meg, nyilván szimpatikusnak tűntem neki, hisz nem találkozott volna velem. De ha nagyon egyenes akarok lenni, ha ő csak a szexre ment volna, azok után, hogy unalmasnak tűntem neki, biztos lekoptat.


Szóval ezzel csak azt akartam mondani, hogy nugodtan legyen unalmas profilképed és leírásod, a jövőbeli párod úgysem az alapján ítél meg, ha meg szeretne ismerni.


23L

2017. okt. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!