Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tinderen mikor matchelek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen mikor matchelek valakivel?

Figyelt kérdés
Hogyha likeolok valakit akkor mikor derül ki hogy ő is likeolt e engem? Rögtön a jobbra húzás után vagy lehet az is hogy később írja majd ki ?

2017. júl. 25. 00:24
 1/2 anonim ***** válasza:
60%

Akkor match-el amikor mind a ketten lájkoljátok egymást.

Tehát vagy te lájkolod majd később véletlenül ő is téged akkor match vagy Ő korábban lájkol majd te is megtalálod,és úgy. Szerintem ez a leges legprimitívebb ismerkedési forma. " - Nagyapa, Te hogyan ismerted meg a nagyit? - Hát az egész ott kezdődött amikor a wc-n jobbra húztam Tinderen" hányinger.

2017. júl. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ;) de a véleményed nem érdekelt volna :D
2017. júl. 25. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!