Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon ronda fiúként érdemes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ronda fiúként érdemes prostizni?

Figyelt kérdés
Ha vki annyira nagyon ronda hogy nincs más esélye nem elvetendő ha prostihoz megy? Milyen élmény és mik a következményei?

2017. szept. 12. 23:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

Szentem vagy vágd le vagy rugasd szét Akkor nem Lesz ilyen Bajod többet ha Nincs Nincs olyan érzés bleee 14/f


Hi vagy recsizz

2017. szept. 13. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
.
2017. szept. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Egy órát gondolkoztam, hogy az vajon egy múltkori ráfröccsent hersegetős recskamaradvány a notim képernyőjén, vagy egy rohadt pont.


Egy pont... értem? :D


Az Univerzum nagy igazsága, az egyetlen hasznos hozzászólás. 42 kompatk formában. Igen az életre. Szappanozott betonasztal. Törpék heréjén egy pattanás. Anyukád egységsugarú szeretete.


Átfogó életbölcsességet osztottál meg velünk, barátom!

2017. szept. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Hogy érted azt a kifejezést hogy ronda ? Arcodat szégyelled vagy mi? Ha az arcod csúnya akkor változtass stílust, nővessz szakállat, menj el fodrászhoz és csináljon teljesen más frizurát neked. Esetleg vegyél pár új ruhadarabot magadnak. Senki se csúnya, és ne olyan barátnőt akarj akinek hatalmas mellei, szép hibátlan pofija van és feszes feneke mert azok akik max hosszótávon egy tojás rántottát tudnak majd csinálni neked.
2017. szept. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nekem mindegy hogy néz ki a nő, de én minden téren, NAGYON RONDA vagyok
2017. szept. 15. 21:45
 16/16 anonim ***** válasza:
Megértelek kérdező... Tudom, hogy ez milyen érzés, mert én is nagyon ronda vagyok, és én sem kellek senkinek a kinézetem miatt...... 21/F
2017. szept. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!