Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel barátnőm már nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel barátnőm már nem lehet érdemes prostizni vagy várni inkább?

Figyelt kérdés
Mivel már bőven 18+ felett vagyok és még nem volt nőm soha ezért érdemes prostizni és ezzel behozni a lemaradást.

2015. aug. 28. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne barátnőd?
2015. aug. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Barátnője bárkinek lehet aki tesz érte... de nem lehetsz valami értelmes ember úgyhogy lehet jobb ha prostikkal éled az életed, és nem teszel tönkre egy normális nőt.
2015. aug. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Simán lehet.
2015. aug. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
41%

Kedves #2-es:


Normális nők: ha normálisak lennének akkor nem 12-16 évesen vagy korabban csinaljak mar... (fiuk is)

2015. aug. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Érdemesebb prostizni.
2015. aug. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%

Én inkább a pszichológust ajánlanám.

Amúgy a normális nőket tényleg nagyítóval kell keresni és ahogy idősödsz, ez csak egyre nehezebb, mert az a kevés boldog kapcsolatban van (gyerek, férj, autó, ház...), a hülyék meg még hülyébbek már 30-40 körül.

2015. aug. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem is várj még!
2015. aug. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

am meg miért akarsz prostizni? :O elmész egy diszkóba és kész.. ott biztos sikerül felszedned valakit.


Járj közösségekbe, ismerkedj élőben.

2015. aug. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fölösleges várni, mert ha még nem volt barátnőd az azt jelenti, hogy nincs különleges kisugárzásod (különleges pofid), emiatt nem is lesz soha, legalábbis ingyen. Tapasztalatból azt tudom mondani, hogy kattanj le a témáról, csak a pénzkereséssel foglalkozz, de nem átlagfizetésre gondolok, hanem idővel az átlagjövedelem többszörösét (8-10x már tökéletes) kell keresned, munka, vállalkozás, itthon vagy külföldön, tök mindegy. Addig is párszor jót tesz ha elmész egy tiniprostihoz, csak hogy ne undorodj meg végleg a nőktől. Utána ha tele vagy lével akkor már nyomulnak a kis lotyók, a korodbelieket elhajtod vissza anyucihoz a fattyúival együtt, a 18-22 éves korosztályból pedig kedvedre válogathatsz ha nem vagy dagadt vagy túl sovány. Persze ez nem 1-2 év, hanem inkább 10.
2015. aug. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Érdemes várni!

Előző válaszoló ez nem így van.

A kisugárzás meg ezek változhatnak.

Mellesleg nekem van kisugárzásom meg minden szép vagyok és mégse volt még barátom. :PPP

XD 18L

2015. aug. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!