Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy vegyem fel a kapcsolatot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem fel a kapcsolatot a lánnyal? Mit gondoltok? :D

Figyelt kérdés

Tavaly egy nyelvi versenyen megismerkedtem egy lánnyal, azonban kevés adatot tudtam meg róla. Ennek ellenére haverommal megtaláltuk facebook-on, csak a rendszer nem engedte, hogy üzenetet küldjek neki. Mivel nincs fent képem, írtam osztálytársainak, hogy szóljanak neki, de aztán ebből nem lett sok. Gondoltam, majd idén ugyanazon a versenyen megint találkozunk, de hétfőtől új suliba járok, szóval nem megyek a versenyre.


Úgy gondoltam, írok annak a csajnak, aki a képe alá kommentelt, mert azzal biztos jóban van. :D Elmondom neki az egész sztorit, (küldők magamról képet, mert így mindenki beijed) és megkérem, hogy szóljon neki. Persze kérdéses, hogy mennyire fog rám emlékezni a csaj, meglátjuk.


Jövő szombaton megyek a sulijába diákdirire, szóval ha addig sikerülne elérni, meg lehetne beszélni, hogy ott összefussunk.


Mi a véleményetek? (Mindenképpen megpróbálok valamit, mert vesztenivalóm nincs.) Akit érdekel, leírhatom a részleteket is. :D


16/f



2017. márc. 10. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Állíts be magadról profilképet, és írj rá a lányra. Ne a barátnőire, ne az osztálytársaira, hanem a lányra:D
2017. márc. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nyilván írtam volna a lányra, ha lehetett volna. :D Most már ismerősnek se lehet bejelölni, nem hogy írni neki. Amikor még elvileg lehetett, hibát jelzett. Ezért próbálkoztam ismerősöknél. :D
2017. márc. 11. 21:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem irj az ismerosoknek, en is voltam mar hasonlo helyzetben es tok jol kezelte, tovabbitotta az uzenetet, stb:D, szoval nincs miert aggodnod
2017. márc. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!